Dobry ginekolog Warszawa

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez justaM » N lis 24 2019, 12:25

Potrzebuje namiarów na dobrego ginekologa w Warszawie do prowadzenia ciąży. Kogo polecicie?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez marta3333 » Cz lis 28 2019, 09:13

Polecam zapisanie się do Balumedu do pani doktor Pietrzak Bronisławy:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/ - na stronie jest kontakt.
Chodzę do Pani Doktor już od jakiegoś czasu. Wizyty są zawsze bezstresowe i dokładne. Pani Doktor odpowiada na pytania, jest konkretna, mówi na bieżąco co robi i czy wszystko jest ok. Badanie przeprowadza bardzo delikatnie.

Co najważniejsze to to, ze nie spieszy sie na wizycie oraz widać i czuć, ze stara się pomóc swoim pacjentkom.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez chaberka » Śr mar 18 2020, 16:54

ja mam dobrego ginekologa w pobliskiej lecznicy
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez illona » Śr mar 25 2020, 19:25

A mnie mój ginekolog wysłał do szpitala medicover żebym się przebadała bo podejrzewał u mnie endometriozę i miał rację, po specjalistycznych badaniach i konsultacji u dr Jacko okazało się że mam tą chorobę ale teraz przynajmniej wiem jak zahamować jej rozwój i jak sobie pomóc, mam świetną kompleksową opiekę
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez pesta » Wt mar 31 2020, 13:51

A to może sobie tu http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tabl ... ometriozy/ poczytaj na temat endometriozy, wiem z doświadczenia że taka wiedza się przydaje bo im więcej wiesz tym łatwiej sobie pomóc
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez misi3k » Śr maja 20 2020, 09:51

osobiście mogę polecić przychodnię Multimed tam przyjmują doświadczeni i przemili ginekolodzy, zawsze mogę na nich liczyć, z ich pomogą urodziłam dwójkę dzieci i w razie czego zawszę mogę skorzystać z ich porad, wykonują na miejscu różne badania usg, a więc nie musicie szukać dodatkowej przychodni – POLECAM
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez Zuzka25 » Pt cze 05 2020, 13:29

Mój ginekolog też jest świetnym specjalistą. To on wykrył u mnie endometriozę, dwóch pierwszych się nie poznało. Obecnie na złagodzenie objawów przyjmuję antykoncepcję, dwuskładnikowe tabletki belara. Tylko inaczej się je bierze niż przy typowym zabezpieczaniu. Nie robi się przerw między opakowaniami, dopiero po trzecim.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Postprzez misi3k » Cz cze 18 2020, 10:45

Moja żona chwali sobie przychodnię Gabinety Lekarskie Łucka byłem ostatnią z nią na badaniach USG, ponieważ spodziewamy się dziecka i zdecydowanie popieram jej zadanie na temat tejże przychodni, po pierwsze jest czysto i nowocześnie, gabinety duże i funkcjonalnie urządzone, sprzęt do badań wysokiej jakości, a po lekarzach widać, że są profesjonalistami w 100%, takim lekarzom można zaufać :)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron