Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez smelka » Pt lut 14 2020, 20:06

Laski gdzie kupujecie leki w Gorzowie? szukam fajnie zaopatrzonej apteki, mieszkam pod miastem i u nas wiecznie nic nie ma. A i drogo jest. Wolę do miasta pojechać raz na jakiś czas już.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez mamuśka17 » Pn lut 17 2020, 18:59

Jeśli mieszkasz poza miastem i musisz wydać pieniądze na dojazd do apteki, to dużo lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup leków przez internet z dostawą np. na https://www.lek24.pl/. Darmowa wysyłka jest od 250 zł i jak raz w miesiącu zakupisz wszystko co z apteki potrzebujesz to jeszcze zaoszczędzisz. Nie wspominając o tym, ze w Internecie jest po prostu taniej.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez andziala » So lut 22 2020, 00:05

Apteki Ziko są najlepiej zaopatrzone, w Gorzowie masz kilka, na przykład tu https://www.ziko.pl/apteki/gorzow-wielk ... atejki-45/ . I ceny też myślę, że ok. Ja czasami zamawiam online, ale wiadomo nie wszystko zawsze można. To jak ceny porównuje to na to samo wychodzi. Jak chcesz tak raz na jakiś czas podjechać i wszystko kupić to lepiej nie trafisz w Gorzowie. Tylko sobie popatrz na lokalizacje, tą wrzuciłam bo mają i w niedziele otwartą. A na tygodniu do 21.
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez weronika259 » Cz wrz 24 2020, 11:54

Jeśli potrzebujecie sprawdzić, w jakiej aptece jest dostępny Wasz lek, to możecie wszystko sprawdzić sobie online. Jest taka opcja na kilku stronach i ja z niej korzystałam, ponieważ potrzebny był mi mydocalm. Super, że nie trzeba biegać po aptekach, aby wszystko sprawdzać. Tak jest dużo wygodniej.
weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez Alienora » Pn paź 26 2020, 12:54

Ja ostatnio zamawiam produkty z aptek internetowych - to dla mnie zdecydowanie wygodniejsze i tańsze rozwiązanie.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez Alienora » Pt cze 03 2022, 22:53

z tego co się orientuję dobre oferty cenowe ma apteka Dr. Max. Mają dużo sklepów stacjonarnych, przypuszczam, że w większości polskich miast. Ale jeżeli mieszkasz poza miastem i nie masz w pobliżu żadnej dobrej apteki to może warto zamawiać leki przez internet? Zostawię Ci adres ich strony: https://www.drmax.pl/ , może akurat kiedyś Ci się przyda. :)
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Apteka Gorzów Wlkp polećcie!

Postprzez salamandiks4 » Wt lip 19 2022, 08:40

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu sklepu internetowego z najróżniejszymi artykułami dla ratowników medycznych, w tym np. nożyczki do apteczki . Moim zdaniem oferują najwyższą jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie.
salamandiks4
 
Posty: 1082
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości