idealne włosy

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

idealne włosy

Postprzez misi3k » Wt mar 03 2020, 11:30

CZEŚĆ!
niedawno postanowiłam zadbać o kondycję swoich włosów, wybrałam się do fryzjera gdzie zmieniłam fryzurę i skorzystałam z terapii keratynowej na włosy Amazon Keratin wybrałam keratyna jabłkową która nadaje się bardziej do wyeliminowania puszenia się włosów niż do ich wyprostowania. Wzmacnia włosy, nadaje im blaski i sprawia, że wyglądają zdrowo, a efekt utrzymuje się ok. 2 miesięcy - jak dla mnie to doskonałe rozwiązanie, dodatkowo warto kupić kosmetyki polecane po zabiegu przedłużają efekt :)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: idealne włosy

Postprzez andziala » So mar 14 2020, 21:15

Świetna sprawa że ci się udało poprawić kondycje włosów. Ja niestety z moimi nadal się zmagam i niestety stosowane dotychczas kuracje nie odniosły skutku.
Myślę o tym by się przebadać, bo może problem leży w jakichś niedoborach. Chciałabym też zakupić sobie taką perukę https://perukisklep.pl/peruki-naturalne/ , tak by nie musieć codziennie kombinować jak włosy upiąć by nie pokazywać światu w jak słabej są kondycji
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: idealne włosy

Postprzez mamuśka17 » Pt mar 27 2020, 15:51

Nie od dziś wiadomo, ze włosy nie lubią chemii i częstej stylizacji zarówno na gorąco jak i kosmetykami takimi jak lakiery czy pianki. To je bardzo niszczy i wysusza. Dlatego bardzo ważne jest by używać kosmetyków z naturalnym składem. Na https://horex.pl/mezczyzna/kosmetyki_naturalne.html masz całą kategorię kosmetyków naturalnych, nie tylko do pielęgnacji włosów ale również do pielęgnacji twarzy i ciała. Warto używać kosmetyków głównie bez parabenów i sylikonów. No i wiele kobiet poleca zabiegi jak np. olejowanie.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: idealne włosy

Postprzez Zuzka25 » Śr kwi 08 2020, 21:49

Akurat ja farbuję włosy, mój naturalny kolor był taki nijaki. Jednak koloryzacja robi swoje, włosy są bardziej suche. Moja znajoma na przykład stosuje olej arganowy od Ecobotox i też mi go poleciła. Powiem wam, że super. Włosy nie tylko mają ładny połysk, ale też są mocniejsze. Do tego taki olejek do różnego rodzaju włosów można stosować.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: idealne włosy

Postprzez Macadamia » Cz kwi 09 2020, 14:59

Moim zdaniem bardzo duży wpływ na włosy mają nie tylko kosmetyki ale też to jak je suszymy. Warto używać suszarek z regulacją temperatury bo jak suszy się za gorącym powietrzem to włosy się osłabiają. Ja właśnie niedawno kupiłam sobie taką suszarkę z dyfuzorem i regulacją temp camry 2255 . Jest spoko, wygodnie się nia suszy i nie kosztowała majątku.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: idealne włosy

Postprzez mamuśka17 » Wt kwi 21 2020, 14:48

W Internecie jest bardzo dużo stron i blogów jak np. https://wsibie.edu.pl/ gdzie jest bardzo dużo artykułów z których można skorzystać. Tam jest bardzo dużo ciekawostek i wiedzy która może nam pomóc w pielęgnacji włosów ale i ciała.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: idealne włosy

Postprzez misi3k » Śr sie 05 2020, 09:24

U mojej mamy doskonały efekt dała terapia keratynowa, która wykonana została za pomocą keratyny Amazon Keratin można wybrać pomiędzy 3 rodzajami keratyny ( jabłkowa, czekoladowa i winogronowa), winogronowa najmocniejsza, nie tylko odżywia włosy, ale pozwala je na długo wyprostować. Po terapii włosy są odbudowane, grubsze i ładnie lśnią, dodatkowo z łatwością można je czesać, układać i upinać. Dla trwalszego efektu polecam używać kosmetyków służących do codziennej pielęgnacji tej samej marki np. szampony i odżywki
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: idealne włosy

Postprzez ElzbietaKorcz » Pn sie 10 2020, 09:45

Szukasz najlepszych produktów dla swoich włosów? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Authentic Beauty Concept.
ElzbietaKorcz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr cze 28 2017, 12:33

Re: idealne włosy

Postprzez mamuśka17 » Śr wrz 30 2020, 11:58

Jest wiele sposobów. Ale by mieć naturalne włosy nie można stosować na nie chemii i często ich stylizować. Dużo osób by tego unikać stosuje peruki na okazje. Na https://www.peruka.pl/ jest bardzo duży wybór peruk, które będą idealne. A nasze włosy dzięki temu nie będą zniszczone od np. lakieru czy pianki. Nie wspomnę już o prostownicy.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron