Keratyna na włosy

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Keratyna na włosy

Postprzez misi3k » Pn cze 15 2020, 11:22

CZEŚĆ!!
pewnie sporo osób słyszało już o terapii keratynowej na włosy, ja niedawno się odważyłam i skorzystałam z tego zabiegu! Bardzo jestem z niego zadowolona, wybrałam terapię keratynową Amazon Keratin keratynę czekoladową, włosy po zabiegu stały się grube, lśniące i gładkie. Zawsze z łatwością się rozczesują i układają - jak dla mnie to najlepszy zabieg na włosy
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Keratyna na włosy

Postprzez doratka » So kwi 17 2021, 13:35

Ja jakoś nie mam przekonania co do zabiegów keratyną.. potem jednak trzeba jakoś inaczej dbać o te włosy, a ja zwyczajnie nie mam na to czasu :(
doratka
 
Posty: 370
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: Keratyna na włosy

Postprzez mamuśka17 » Wt kwi 20 2021, 12:19

Też nie do końca jestem przekonana. Wiem, że włosy po tym zabiegu wyglądają dobrze tylko przez jakiś czas. Potem już tak dobrze nie wyglądają. Lepiej dbać naturalnie o swoje włosy. A jeśli chcemy mieć je proste to można do tego wykorzystać np. perukę. Na https://perukinaturalne.pl/ można poczytać na temat peruk naturalnych. Które na pewno wyglądają dobrze i mogą być idealnym rozwiązaniem dla opcji stylizowania bez niszczenia własnych włosów.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Keratyna na włosy

Postprzez andziala » Cz kwi 22 2021, 09:54

U mnie podobnie. Moim zdaniem jest to zbyt inwazyjny zabieg by ryzykować. Można bardzo łatwo zniszczyć sobie włosy. Też prędzej na perukę bym się zdecydowała i słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym sklepie https://perukikielce.pl/peruki-radom . Jak mieszkasz w okolicy to polecam Ci się tam przejść
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Keratyna na włosy

Postprzez litka2 » Śr lip 21 2021, 09:44

Mój mąż ma ostatnio problem z tym, że zaczął siwieć. Chce mu jakoś pomóc i szukam skutecznego środka na ten proces. Jednym z preparatów, który mnie zainteresowała, to https://gr-7.eu/. Czy ktoś z was o nim słyszał? Jestem ciekawa, czy faktycznie jest tak skuteczny jak to opisują.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Keratyna na włosy

Postprzez weronika259 » N mar 27 2022, 12:07

Uwielbiam takie perełki w pielęgnacji włosów, które raz na jakiś czas wpadną w moje ręce. Aktualnie taką perełką jest dla mnie olejek Kálice Premium od Inoar. Lubię taką formę kosmetyków do włosów i często po takie produkty sięgam, więc mam porównanie. Ten olejek jest tak wyjątkowy, że poza włosami można użyć go na ciało i twarz. Najbardziej lubię go za działanie nawilżające, regenerujące, antyoksydacyjne, ochronne.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości