Wspomaganie odchudzania?

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Wspomaganie odchudzania?

Postprzez mamuśka17 » Śr sie 26 2020, 09:10

Czy chcąc zrzucić kilka kilogramów stosujecie jakąś suplementacje? Wiem, że zdrowa dieta i aktywność fizyczna jest ważna. Ale wiele osób stosuje jeszcze suplementy wspomagające metabolizm. Na https://polski-blog-medyczny.pl/plastry-sliminazer/ jest szczegółowy opis plastrów, które podobno są skuteczne. Czy ktoś z Was może je stosuje i może podzielić się opinią?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Wspomaganie odchudzania?

Postprzez merlina » Pt wrz 11 2020, 11:26

Raczej unikałabym takich rzeczy.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Wspomaganie odchudzania?

Postprzez Frozen » Śr paź 28 2020, 00:57

Wiem czym jest nadwaga i wiem, że z tym nie wygra sie suplementacja. Przyczyn nadwagi czy otyłosci mozna szukać chociazby w genetyce, ale i na podłożu psychologicznym. Zajmuje sie tym profesjonalnie bariatra w szpitalu medicover. Praca z pacjentem zaczyna sie od analizy i diagnostyki i na tej podstawie obierana jest droga leczenia, a moze to byc dieta, zmiana nawykow, ale tez w niektorych przypadkach leczenie operacyjne
Frozen
 
Posty: 128
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: Wspomaganie odchudzania?

Postprzez salamandiks4 » Śr kwi 14 2021, 20:39

Jeśli szukacie różnego rodzaju suplementów diety oraz kolagenu to poczytajcie na stronie kuracja kolagenowa souvre tutaj macie informacje na temat kuracji kolagenowej. Ciekawe i pomocne informacje.
salamandiks4
 
Posty: 1087
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Wspomaganie odchudzania?

Postprzez marysienka » Pn maja 10 2021, 07:34

Wydaje mi się że po prostu bardzo trzeba dbać o ciało :) żeby skora została jędrna itd. No to tutaj na pewno ważne są treningi i odpowiednia pielęgnacja. Balsamy dziennie koniecznie! Wyprobuj sobie z Bielendy takie mleczko kremowe BEAUTY MILKY :)
marysienka
 
Posty: 565
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Wspomaganie odchudzania?

Postprzez Borycina5 » Pt maja 21 2021, 09:47

A może jakiś dobry zabieg medycyny estetycznej? Z tego co wiem, to np w Warszawie https://fabmed.pl/ ma świetne opinie.
Borycina5
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron