Sofa rozkladana dla dziecka

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez justaM » Pt wrz 11 2020, 09:16

Możecie polecić jakieś fotele/sofy rozkładane dla dzieci?! Łóżko piętrowe odpada mamy teraz antresola dla starszej mieszkanie niskie 2,4 i jest problem... Do tego drabinka kolejny problem, mieliśmy już kilka foteli rozkaldanych i albo były wywrotne albo nie wygodne.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez lelli » Pt wrz 11 2020, 10:11

Sama zastanawiałam się ostatnio nad łożkiem piętrowym ale potem doszłam do wniosku, ze takie łozko nie jest zbyt stabilne oraz wygodne. Moim zdaniem dobrze jest postawić na sofe rozkładaną.
Dla jednego dziecka polecam sofę Jaś z Bird Meble:
https://birdmeble.pl/sofy/sofa-z-funkcj ... ladana-jas
Jeśli chodzi o meble rozkłądane dla dwójki dzieci, to na stronie jest ich jeszcze więcej, tak wiec mozesz sobie na pewno przejrzeć, czy coś Ci nie wpadnie w oko. Nie polecam również kupować mebli tapicerowanych w jasnych kolorach. Przy małych dzieciach czyszczenie jasnej tapicerki moze być bardzo problematyczne. Zdecydowanie łatwiejsza do utrzymania w czystości jest tapicerka w ciemniejszych odcieniach.

Jak tutaj:
Obrazek
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez merlina » Pt wrz 11 2020, 11:26

W sklepach raczej łatwo takie znaleźć.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez House » Wt paź 06 2020, 12:39

Też wydaje mi się, że takie sofy rozkładane dość łatwo jest znaleźć w niektórych sklepach. Idealnie sprawdzają się w dziecięcych pokojach, więc w sumie ich zakupem naprawdę warto jest się zainteresować. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez weronika259 » Śr paź 28 2020, 12:18

Przejrzyj narożniki - moim zdaniem sprawdzą się równie dobrze!
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez litka2 » Śr paź 28 2020, 13:10

osobiście bardzo lubię czerpać inspiracje z internetu, tutaj jest masa ciekawych rozwiązać. Moją ulubioną stroną z meblami jest https://ihome24.pl/ , krzesła komody, fotele co wam dusza zapragnie. Urządzicie tutaj pokój dziecka, salon a nawet swoje biuro :)
litka2
 
Posty: 270
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez House » Pn lis 23 2020, 14:52

Według mnie od takiej sofy rozkładanej zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest solidne łóżko dziecięce. Taki mebel musi być dla dziecka naprawdę wygodny i zapewniać spokojny sen. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez merlina » Cz lis 26 2020, 13:03

Sofa rozkładana to pewnie jakieś rozwiązanie, choć niejedyne. Jak ma się więcej dzieci, często wybiera się też łóżka piętrowe, albo takie rozsuwane, zobacz tu, na co powinno się zwracać uwagę przy takim wyborze, by było to praktyczne rozwiązanie.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez salamandiks4 » Cz lis 18 2021, 15:46

Zamierzacie przeprowadzić remont w najbliższym czasie? Wiecie w jaki sposób możecie się pozbyć niepotrzebnych mebli? Polecam Wam wywóz starych mebli warszawa , jest to firma zajmująca się darmowym wywozem starych mebli, które zajmują tylko miejsce. Zapoznajcie się z ich ofertą.
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez salamandiks4 » Pn sty 31 2022, 23:36

Jeżeli zastanawiacie się co oznaczają sny, to polecam Wam sprawdzić sennik były chłopak . Jest to portal, na którym znajdziecie wiele porad związanych ze snem i jego wpływem na nasze życie. Co Wy o tym sądzicie?
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez salamandiks4 » Pt lut 18 2022, 12:09

Według mnie sofa jest bardzo dobrym rozwiązaniem, pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Polecam Wam sofa do salonu , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę z różnego rodzaju sofami. Wybór jest ogromny, sofy dopasują się do każdego rodzaju wnętrza. Sam skorzystałem z ich oferty.
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez mikolajseo » Śr mar 09 2022, 15:25

Sprawdzałaś w okolicznych sklepach? Najlepiej jest samemu zobaczyć i ocenić, przez internet ciężko coś ciekawego wybrać. Ważne jest też dopasowanie sofy do podłogi, żeby ładnie to ze sobą wyglądało. :)
mikolajseo
 
Posty: 531
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Sofa rozkladana dla dziecka

Postprzez Klitka » Pn paź 03 2022, 11:09

Według mnie taka sofa rozkładana to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli pokój nie jest zbytnio duży. Warto na nią postawić i poszukać czegoś solidnego, ładnego i wygodnego.
Klitka
 
Posty: 316
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości