Endometrioza w ciąży

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Endometrioza w ciąży

Postprzez marta3333 » Cz paź 01 2020, 08:08

Czy jest na forum kobieta, która z endometriozą zaszła po 40 w ciążę?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Endometrioza w ciąży

Postprzez justaM » Cz paź 01 2020, 09:17

Ja przez 6 lat starałam sie o potomstwo. Byly liczne badania aż w końcu jeden lekarz zlecił laparoskopie zwiadowczą okazało się że mam endometrioze w macicy .Wszystko zostało oczyszczone a pół roku później byłam już w ciąży . Urodzilam pierwsze w wieku 34 drugie 35 a teraz mam 40 i jestem w ciazy po raz trzeci. Endometrioza nie oznacza, ze nie będziesz mogła zajść w ciażę!

Zerknij sobie na stronę:
https://lekarzebezkolejki.pl//blog/endo ... osci/w-978

Znajdziesz tutaj więcej informacji o tej dolegliwości.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Endometrioza w ciąży

Postprzez pesta » Pt paź 16 2020, 07:31

Wiem, nie ma co się poddawać, ja też choruje na endometriozę, dowiedziałam się o niej podczas diagnostyki w szpitalu medicover, miałam tam sonovaginografię, dr Jacko też mówi że endometrioza wcale nie przekreśla szansy na dziecko, rodziły nawet kobiety po skomplikowanych zabiegach jej usuwania
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Endometrioza w ciąży

Postprzez misi3k » Cz lis 19 2020, 14:25

No właśnie systematyczność to najlepsza profilaktyka, nie odpuszczajcie wizyt u ginekologa, nawet pomimo pandemii… ja jestem pacjentką lek. Katarzyna Mosoń-Rzepka która przyjmuje w nowoczesnej przychodni Babka Medica (obecnie są już dwie placówki w Warszawie) dzięki niej czuje się bezpiecznie i wiem na czym stoję. To wspaniała lekarz, która ma duże doświadczenie i jest bardzo pomocna. Dodatkowo przychodnia Babka Medica jest zawsze bezpieczna dla pacjentów nawet w tym szczególnym czasie. Życzę zdrowka!!
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron