Witaminy, jakie warto suplementować?

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Witaminy, jakie warto suplementować?

Postprzez mamuśka17 » Śr paź 28 2020, 14:58

Jakie witaminy bierzecie i jakie warto suplementować? Na https://www.lek24.pl/ wybór jest ogromny. Zresztą jak w każdej aptece. Jednak jakie są najskuteczniejsze? Na pewno wiem, że lekarze zalecają przyjmowanie witaminy d i c. Co jeszcze?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Witaminy, jakie warto suplementować?

Postprzez misi3k » Pt lis 06 2020, 13:40

Jeśli przyjmujcie witaminy na włosy to dają one słabe efekty i trzeba czekać długo na jakiekolwiek zmiany, zdecydowanie lepiej wybrać jakiś zabieg pielęgnacyjny, np. ja mogę polecić zabieg keratynowy na włosy Amazon Keratin który zalecany jest osobom które chcą wyprostować swoje włosy, a także je odbudować, wygładzić i wzmocnić. Wykonuje się go za pomocą keratyny jabłkowa, czekoladowa lub winogronowa (najdłużej się trzyma) dzięki niemu wasze włosy będą jak NOWE :D
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Witaminy, jakie warto suplementować?

Postprzez misi3k » Pt lis 20 2020, 13:07

hello,
a jeśli chcecie mieć zdrowe włosy, a nie możecie zrezygnować z ich farbowania, to polecam oprócz suplementów pomyśleć o stosowaniu naturalnej farby do koloryzacji. Razem z mamą bardzo chwalimy sobie farbę marki Color&Soin nie ma ona w składzie amoniaku i silikonów, dzięki czemu nie uczula i nie podrażnia skóry. Sprawia, że włosy są gładkie i miękkie (naturalne olejki), z łatwością się rozczesują i pięknie pachną :)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Witaminy, jakie warto suplementować?

Postprzez Polanka » Wt sie 17 2021, 13:35

A jakie suplementy na wzmocnienie paznokci polecacie? Póki co zrobiłam sobie manicure japoński, bo przeczytałam tutaj, że bardzo dobre efekty przynosi w przypadku rozdwojonych i łamliwych paznokci, ale chciałam się tez zacząć suplementować od wewnątrz ;)
Polanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Witaminy, jakie warto suplementować?

Postprzez marysienka » Pt gru 10 2021, 12:12

Ja suplementuje ogólnie taki olej - Mybestcomplement. I polecam spróbować bo nie spodziewałam się jak bardzo moje samopoczucie może się zmienić na lepsze!
marysienka
 
Posty: 568
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości