Sombre z blondu

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Sombre z blondu

Postprzez justaM » Pn mar 22 2021, 09:02

Dziewczyny znacie jakieś triki na zrobienie sombre z blondu. W sensie mam w tym momencie trochę swojego naturalnego koloru a w dolnej części mam blond. 4 miesiące temu byłam u fryzjera na wizycie i teraz z tylu robią mi się nie równe odrosty w sensie że przejście pomiędzy kolorem nie jest tak ładne już jak od wyjścia z salonu fryzjerskiego. Poleccie jakieś triki jak zrobić w domu naturalne przedłużenie swojego odcienia włosów.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 546
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Sombre z blondu

Postprzez lelli » Pn mar 22 2021, 09:59

Pamiętaj, ze farba drogeryjna nie wyjdzie ci NIGDY taka jak na kartoniku, wiec lepeij jednak się przemęczyć i przeczekać i iść do fryzjera, bądź zainwestować w profesjonalne farby fryzjerskie.
Na tej stronie jest opisane jak osiągnąć łądne sombre.

Sama obecnie mam na włosach ale robiłam u profesjonalnej fryzjerki :) Tak jest najlepiej.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Sombre z blondu

Postprzez doratka » Cz mar 25 2021, 17:58

Orientujecie się ile może kosztować takie specjalistyczne farbowanie u dobrego fryzjera?
doratka
 
Posty: 371
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: Sombre z blondu

Postprzez marika89 » Pn cze 20 2022, 19:40

Hej, może jeszcze nie słyszeliście o tym salonie, a myślę, że warto tam choć raz zajrzeć https://arcyciecie.pl/baleyage-sombre-i ... warszawie/ Byłam tam w zeszły piątek na odświeżeniu swojego sombre i jestem zakochana. Z pewnością wrócę tam ponownie ;)!
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron