cos ta temat szpitala

Moderatorzy: extreme, saba79

cos ta temat szpitala

Postprzez kasias » Pt kwi 22 2005, 10:22

hej a co powiecie mi ciekawego na temat szpitala na lubartowskiej jaki on jest bo ja to kompletnie niewiem ktory jest szpiltal najleprzy mozecie mi doradzic bo wy juz macie w tym doswiadczenie.Moj lekarz prowadzacy przyjmuje w przychodni kolo szpitala na lubartowskiej a nazywa sie J.Goldiszewich czy mozecie mi cos powiedziec o nim jak go znacie jaki on jest i tak wogole.pozdrawiam wszystkich papapaap.
Avatar użytkownika
kasias
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt kwi 15 2005, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez karia » Pt kwi 22 2005, 11:47

hejka

trudno cokolwiek doradzić bo jednej mamie moze sie podobac a drugiej nie :roll:

jezeli Twoj lekarz pracuje w tym szpitalu to moze lepiej zostań na Lubartowskiej ?

Pod tym linkiem ostatnio była krótka dyskusja (kilka stron dalej też :-) ) Aleksia pytałą o szpitale. http://www.noworodek.pl/modules.php?nam ... start=5625

ja niestety nie pomogę co do lubartowskiej bo rodziłam na Kraśnickich i ogólnie jestem zadowolona. mam niemiłe wspomnienia bo były kopmlikacje ale ogólnie jest spoko. Lekarze są OK(oprócz Pani dr. Gula.. co mało mi dziecka nie udusiła :-( ) położne też w większości są fajne, szczególnie Pani Basia na porodówce :-) Baaaardzo mi pomogła (nie opłacana !!! absolutnie !!! ) :-)

Myślę ze dziewczyny jeszcze się odezwą :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
karia
 
Posty: 7677
Dołączył(a): Pn gru 15 2003, 01:00


Powrót do Lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron