Spotkanie przy soczku;)

Moderatorzy: extreme, saba79

Spotkanie przy soczku;)

Postprzez adaa » N lis 12 2006, 19:09

Witam.Jestem z Lublina (osiedle blonie ).Jestem w 14 tc.Moze ktoras z przyszlych Mam ma ochote wybrac sie na soczek ;),spacer,ew nawet wyjazd do Naleczowa...A moze jest jakas z mojego osiedla?
pozdrawiam wszystkie przyszle Mamy.
Ada
ada195@wp.pl
Adaa
Avatar użytkownika
adaa
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pt paź 20 2006, 11:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Kata » N lis 12 2006, 20:43

tymczasem mamy już obecne :wink: zapraszają na wątek mamy i ciężarówki :D

14 tc to chyba masz termin na maj :D
DoDo urodził się 23 maja :D

przecudny okres na rodzenie dzieci :wink:
Obrazek***Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kata
 
Posty: 18451
Dołączył(a): Pn lut 09 2004, 01:00
Lokalizacja: ...my name is KATA...PROWOKATA - z ławeczki lubelsko-warszawskiej ;)

Postprzez adaa » N lis 12 2006, 23:31

Nie przesiaduje czesto przy kompie bo wiem,że to nie słuzy mojej Dzidzi :),dlatego nie jestem zbyt aktywna na forum (niewiele postów).Wole spedzic czas na spacerze,na soczku,wyjezdzie,leniuchowaniu w lozku (zwlasza wtedy kiedy boli brzuszek )w miłym towarzystwie,dlatego zadałam pytanie,czy sa tu przyszle Mamy ktore maja ochote sie spotkac i pogadac na real.Niestety nie jestem zwolennicza Kompa i nie poswiecam mu duzo czasu,chyba ze do pracy.
Moze cos o mnie;Ada 23 lata.Pracownik;branza sportowo-turystyczna.Duzo podrozuje ze swoim ukochanym po swiecie.Termin porodu 22-23 maja.Uwielbiam jezdzic autem,sporadycznie czytam ksiazki,uwielbiam owoce i leniuchowac.
O ciazy dowiedzielismy sie 3 dni przed wyjazdem na miesic do Afryki.Zrezygnowalismy dla bezpieczenstwa Dzidzi.Ponad rok temu poronilam.Czasem jest we mnie niepokuj czy tym razem sie uda...
Chetnie wybralabym sie na zakupy z jakas przyszla Mama :)Nasze skromne progi sa otwarte dla tych ktorzy maja ochote wpasc na herbatke czy soczek (robimy sami)z pomaranczy czy marchewki :)
pozdrawiam(y)
Ada
Adaa
Avatar użytkownika
adaa
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pt paź 20 2006, 11:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez nadine » Pn lis 13 2006, 13:53

Życzę spokojnych dalszych miesięcy ciąży :D i aby odnalazła się zaciążona bratnia dusza :D , milej razem spędzać czas i przeżywać każdy nowy etap ciąży, w sumie od tego są fora o tytułach np. "Majówki 2007" :wink: , czasem można spotkać osobę z tego samego miasta :D
nadine
 
Posty: 2396
Dołączył(a): Śr lut 08 2006, 20:02

Postprzez adaa » Wt lis 14 2006, 22:31

Dzieki.Zagladam gdzie sie da ;)tylko nie zawsze chce mi sie siedziec przy kompie...zrobilam sie leniwa...pozdrawiam
Adaa
Avatar użytkownika
adaa
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pt paź 20 2006, 11:35
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron