Mieszkanie lub stancja w Białej Podlaskiej PILNE!!

Moderatorzy: extreme, saba79

Mieszkanie lub stancja w Białej Podlaskiej PILNE!!

Postprzez iwonaru » Pn gru 04 2006, 09:44

Witam
Bardzo pilnie poszukuje mieszkania lub stancji w Bialej Podlaskiej w okolicach Kauflandu.
Avatar użytkownika
iwonaru
 
Posty: 5585
Dołączył(a): Wt kwi 19 2005, 00:00

Postprzez iwonaru » Wt gru 05 2006, 23:46

Hmm chyba nie ma nikogo z Bialej :(:(
Avatar użytkownika
iwonaru
 
Posty: 5585
Dołączył(a): Wt kwi 19 2005, 00:00

Mieszkanie

Postprzez Yolanta1 » Cz mar 22 2007, 15:46

Hej,
Nie jesteś sama z Białej - ja również mieszkam w tym mieście lecz na Kopernika, niestety nic nie wiem o stancjach. Ogłoszenia tego typu są w Słowie Podlasia i na tablicy ogłoszeń w Kauflandzie. Pozdrowionka
Avatar użytkownika
Yolanta1
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz sty 25 2007, 16:45

Re: Mieszkanie

Postprzez dominika1 » Wt mar 27 2007, 13:41

Yolanta1 napisał(a):Hej,
Nie jesteś sama z Białej - ja również mieszkam w tym mieście lecz na Kopernika, niestety nic nie wiem o stancjach. Ogłoszenia tego typu są w Słowie Podlasia i na tablicy ogłoszeń w Kauflandzie. Pozdrowionka




Witajcie dziewczyny Ja nie jestem z samej białej tylko z okolic i bardzo chętnie bym z kimś pisała z mojej okolicy bo jak tu czytam to wszyscy najbliżej to z lublina
Odzywajcie się miło z kimś pogadac
Avatar użytkownika
dominika1
 
Posty: 250
Dołączył(a): Wt mar 27 2007, 10:08

Witaj

Postprzez Yolanta1 » Wt mar 27 2007, 16:39

Chętnie z kimś porozmawiam, ja mam synka, który za kilka dni kończy 5 m-cy i zazwyczaj czas spędzamy w domu lub na spacerkach. Ale od kwietnia wracam do pracy, gdyż kończy mi się urlop macierzyński.
W jakim wieku Ty masz dziecko, czy dzieci, czym się zajmujesz
Avatar użytkownika
Yolanta1
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz sty 25 2007, 16:45

Postprzez dominika1 » Wt mar 27 2007, 17:07

Moje dzieci są dosyc stare w porównaniu do twojego córka ma już 10lat a synek prawie 4latka i dopiero niedawno dowiedziałam się o tym forum i trafiłam tu na znajome mi miasto Ja przeważnie siedzę w domu i zajmuję się moimi skarbami Córcia chodzi do dzkoły do 3 klasy a synek jest ze mną w domu i razem się nudzimy.....
Avatar użytkownika
dominika1
 
Posty: 250
Dołączył(a): Wt mar 27 2007, 10:08

Postprzez dominika1 » Wt mar 27 2007, 17:13

Ostatnio kupuję słowo podlasia bo próbuję sprzedac wózek spacerówkę po moim synku i niestety nie widziałam żadnych ogłoszeń odnośnie w ogóle jakiejkolwiek stancji w białej wszyscy sprzedają mieszkania a nikt nie wynajmuje trzeba chyba poszukac w jakiś inny sposób W słowie najwięcej stancji do wynajęcia jest w sierpniu i wrześniu jak zaczyna się szkoła
Avatar użytkownika
dominika1
 
Posty: 250
Dołączył(a): Wt mar 27 2007, 10:08

Postprzez Yolanta1 » Wt mar 27 2007, 18:25

To na pewno masz większe doświadczenie w pielęgnacji dzieci. Ostatnio synek cały czas ma na coś uczulenie - zaczęłam wprowadzać nowe dania i zrobiły mu się pryszczyki na policzkach, czy możesz mi polecić jakiegoś dobrego lekarza w Białej - alergologa. W piątek idziemy na kolejne szczepienie to może w poradni poradzą kogoś. Ja za bardzo nie mam kiedy się nudzić teraz kiedy mały śpi zaczęłam myć okna, bo w przyszłym tygodniu pewnie nie wyrobię się ze wszystkim.
Avatar użytkownika
Yolanta1
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz sty 25 2007, 16:45

Postprzez dominika1 » Wt mar 27 2007, 19:26

A ja już umyłam okna i posprzątałam cały dom na święta moje dzieciaki same sobą potrafią się już zając więc mam dużo czasu
A jeśli chodzi o alergologa to ja jeżdżę właśnie do białej do poradni dziecięcej na ulicy Zygmunta Augusta 9 ale trzeba się wcześniej rejestrowac podam ci numer telefonu jakbyś chciała (083) 343 42 74
Teraz chyba każde dziecko ma alergię to taka modna choroba
Nie obraż się że tak ci doradzam ale lepiej nie dawaj dziecku to na co widzisz że reaguje wysypką bo teraz póki twój synek jest malutki lepiej jest zapobiegac alergi niż ją potem leczyc Wiem to z własnego doświadczenia Córka choc jest starsza do tej pory jeżdzimy do alergologa i robimy jej różne testy i bierze cały czas leki A z synkiem pierwszy raz byłam u alergologa właśnie podobnie jak ty czyli prawie od początku jego życia Póki podawałam mu pierś to było w porządku a jak zaczęłam wprowadzac nowości to różnie reagował i skończyło się na tym że miał przepisane przez lekarza mleko bebilon pepti bardzo niedobre w smaku i spastyczne zapalenie oskrzeli na co dostawał leki wziewne przez specjalną tubę bejbi haler Ale właśnie dzięki szybkiej pomocy lekarza i przyjmowaniu prawie 2lata zyrtecu w kroplach już do alergologa z nim nie jeżdzimy wszystko się uspokoiło i teraz praktycznie je wszystko na co ma ochotę i nie reaguję na pokarmy które kiedys go uczulały
Dlatego właśnie radzę ci przemęczyc się te 2 lata z dietą eliminującą alergizujące produkty niż potem jeżdzic do lekarza tak jak ja ze swoją córcią i szukac wiatru w polu Bo miała już robione testy skórne które nic nie wykazują a alergia jak była tak jest
A i jeszcze dodam że pierw jeżdziłam z dziecmi do alergologa do lublina i szczeże powiem że ta pani doktor w białej jest sto razy milsza i na dodatek można się zapisac wcześniej na wizytę a do lublina musiałam jechac skoro świt z maleńkim dzieckiem i nie zawsze zostaliśmy zarejestrowani bo nie było miejsc
Trzymajcie się ciepło i unikajcie alergenów
Pozdrawiam
Mój GG jakbyś chciała pogadac poza forum 1864424
Avatar użytkownika
dominika1
 
Posty: 250
Dołączył(a): Wt mar 27 2007, 10:08


Powrót do Lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron