Tym razem chirurg dziecięcy

Moderatorzy: extreme, saba79

Tym razem chirurg dziecięcy

Postprzez Grace77 » Pn sie 13 2007, 12:30

Moja Amelka (22 m-ce) ma gulkę na prawej pachwinie. Ma to już co najmniej od lutego. Najpierw usłyszałam, że to jakaś przewlekła infekcja, teraz że może alergia. Pogrzebałam dziś w necie i uznałam, że należy sprawdzić, czy to nie przekuklina pachwinowa (kurcze co my biedne mamy byśmy zrobiły bez lekarzy pierwszego kontaktu!!!!??????). Wobec licznych tu komentarzy na temat chirirgii na Chodźki zastanawiam się nad wizytą w Poliklinice na Romera (podobno teraz maja nawet umowę z NFZ). Czy ktoś może mi coś na ten temat doradzić?
Avatar użytkownika
Grace77
 
Posty: 119
Dołączył(a): Cz lip 12 2007, 13:33
Lokalizacja: Lublin

Postprzez karia » Śr sie 15 2007, 22:11

mój Kuba miał na Romera przeprowadzony zabieg stulejki

jestem bardzo zadowolona z opieki

jeśli chodzi o chirurga, stamtąd to polecam dr SIWKA - super specjalista :P
mają umowę z NFZ na większą część zabiegów przeprowadzanych na dzieciach - gdybyś była zainteresowana to dzwon już teraz bo mogą być kolejki :?

:arrow: http://www.poliklinika.lublin.pl/

jako anestezjolog pracuje tam dr Luty o którego wcześniej pytałaś 8) - tak jak w innym wątku odpowiedziałam : ze jako anestezjolog spisał sie OK ale alergolog i ortopeda to z niego taki jak z koziej dupy trąbka :lol:


polecam nie tylko chirurga ale i sama klinikę ponieważ stosują metodę 1dnia - czyli dziecko ma zabieg rano i tego samego dnai popołudniu jestes z małą w domu.

mieliśmy stały kontakt z lekarzem, zabieg ok 7rano, w domu już ok 14 potem kilka razy dzwonili i pytali się czy wszytko OK. dzwonili jeszcze o 21wszej :) no i oczywiście wizyty kontrolne - pierwsza bezpłatna po zabiegu - potem płatne. ilość w zależności od potrzeby.

tak więc nie jest to tak straszne jak mi sie wydawało ze zoperują mi dziecko i wynocha do domu ;)

my byliśmy na 2 płatnych - zapisał nas na jeszcze kolejna ale jzu nie poszliśmy bo sama uważałam ze jzu nie ma potrzeby i po co kasę wydawać. a i nasz pediatra tez uznał ze na pewno rana juz super zagojona i dać sobie spokój z niepotrzebnym wydatkiem 8)

w szpitalu na Chodźki jak i każdym innym na pewno dziecko musiało by przeleżeć co najmniej 3-4 dni = niepotrzebny stres


myślę ze podobne zabiegi wykonują w Sanitasie na Hempla ale tutaj niestety nie wiem kogo polecić

:arrow: http://www.cmsanitas.pl/
Obrazek
Avatar użytkownika
karia
 
Posty: 7677
Dołączył(a): Pn gru 15 2003, 01:00

Postprzez Grace77 » Cz sie 16 2007, 07:50

dzięki serdeczne za wyczerpujące info. Pozdrowionka.
Avatar użytkownika
Grace77
 
Posty: 119
Dołączył(a): Cz lip 12 2007, 13:33
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość