Szkoła rodzenia

Moderatorzy: extreme, saba79

Szkoła rodzenia

Postprzez mlodamama21x » Śr maja 16 2018, 09:22

Hej dziewczyny, znacie szkołę rodzenia aktywna mama? Poznałam tam dużo mega fajnych osób, ćwiczymy i zrzucamy kilogramy po ciąży. Jeżeli potrzebujecie porad położnej czy nie wiecie jak ustalić plan porodu to z czystym sumieniem polecam!
mlodamama21x
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr maja 16 2018, 08:30

Re: Szkoła rodzenia

Postprzez Klitka » Wt cze 18 2019, 14:55

Sporo na temat świetnej szkoły rodzenia można poczytać również na stronie http://szkolarodzenia.rybnik.pl/. Jeśli szukacie czegos sprawdzonego i jesteście z okolic Rybnika to jak najbardziej polecam!
Klitka
 
Posty: 306
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Szkoła rodzenia

Postprzez marysienka » Cz sty 23 2020, 23:56

do jakiej szkoły rodzenia chodziłyscie ?
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Szkoła rodzenia

Postprzez smelka » Śr sty 20 2021, 07:11

Nie chodziłam do szkoły rodzenia ale mam nadzieję, że sobie w tym ważnym momencie z pomocą położnej poradzę. To już za nieco ponad miesiąc. Troszkę się stresuję ale jestem dobrej myśli. Na https://mamabezrecepty.pl/apteczna-wyprawka-dla-porodu/ doczytałam co w aptece zakupić na czas porodu . Dobrze, że zajrzałam bo nawet nie pomyślałam o tym by zakupić coś do pielęgnacji brodawek. A często w pierwszych dniach bywają mocno podrażnione gdy dziecko zacznie ssać.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Szkoła rodzenia

Postprzez Zuzka25 » N lut 28 2021, 11:06

Szkoła rodzenia bardzo się przydaje. Zwłaszcza dla kobiet, które po raz pierwszy zostaną mamusiami. Można podczas takich zajęć dowiedzieć wielu rzeczy, uzyskać porady na różne dolegliwości. Mogą na przykład pojawiać się odparzenia pod piersiami , biust w czasie ciąży znacznie się powiększa. Są specjalne kremy, które skutecznie sobie radzą z takimi problemami.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18


Powrót do Lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron