TIPSY, co, gdzie, jak i za ile?

Moderatorzy: extreme, saba79

TIPSY, co, gdzie, jak i za ile?

Postprzez Kate » Pn wrz 18 2006, 17:24

Ostatnio spotkałam koleżankę z super tipsami na paluchach. I zapytałam gdzie zrobiła i za ile. W odpowiedzi usłyszałam, że sama robi..i że około 107 zł w zależności od tego ile cyrkoni.
Coś mi sie zdaje, że to dużo.

A pytam, dlatego, ze mnie kuszą takie pazurki ;)
Znacie może jakieś godne polecenia dziewczyny wykonujące tipsy?
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kate » Pn wrz 18 2006, 21:38

Ee no nikt nic nie wie?
Niusia Ty miałaś tipsiory zrobione!
Gdzie i za ile? ;) :P
Mów jak na spowiedzi!
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mathilda » Pn wrz 18 2006, 21:54

Ja się przyznaję, ze nie wiem, zupełnie nietipsowa jestem :oops: ale mogę napisać, że manicure u mojej pani Kasi kosztuje 25 PLN a w Inter Marche 37 PLN + panie kosmetyczka która plecie od rzeczy :D Chyba nie o to chodziło, nie? :D
Avatar użytkownika
Mathilda
 
Posty: 1183
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00

Postprzez Kate » Pn wrz 18 2006, 22:00

Mathi nie mówi mi o paplaniu bezsensownym.. :? W Auchanie byłam u fryzjera, to dopiero babka próbowała rozmowę podtrzymywać, ja zmęczona, wiadomo Laura na świecie.. myślałam, że sobie stamtąd pójdę ;) z połową głowy po obcięciu ;)
A 25 zł za manicure to niedużo :) Fajną masz tą Panią Kasię :)
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mathilda » Pn wrz 18 2006, 22:17

a ja to chyba nigdy nie znajdę fryzjerki idealnej, kurna albo włosy mam jakieś lewe albo taka wymagająca jestem :roll:
Avatar użytkownika
Mathilda
 
Posty: 1183
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00

Postprzez Kate » Pn wrz 18 2006, 22:21

U nas w Sulechowie jest babka, ma salon w centrum. Byłam u niej i powiem CI, że pierwszy!!!! raz w życiu nie byłam zawiedziona. Rewelacyjnie ścina włosy, farbuje i w ogóle zajmuje się klientką.
Ja szczerze ją polecam każdej koleżance i zadna nie wyszła zła od niej.
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mama3dzieci » Wt wrz 19 2006, 08:47

kate bardzo prosze o namiary tej fryzjerki 8) bo mobilizuje sie do spotkania z fryzjerem co nie przychodzi mi latwo :? bo nigdy nie jestem zadowolona
moze szczescie mi dopisze w sulechowie... :wink:
Avatar użytkownika
mama3dzieci
 
Posty: 2141
Dołączył(a): N lip 23 2006, 22:40
Lokalizacja: Z-G

Postprzez Kate » Wt wrz 19 2006, 16:03

mama3 niestety nie mam do nich nr telefonu, zawsze na nóżkach chodze i się umawiam na wizytę. Ale z tego co czytałam to znasz troszkę Sulechów. :) Więc spróbuję ręcznie wytłumaczyć. :)
Absolutnie nie chodzi mi o salon w Rynku obok Ratusza. NIgdy tam nie byłam.
Ten który polecam, jest obok sklepu "Maria" na przeciwko EuroAGD. A tuż za rogiem jest pizzeria PACO. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi...
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kate » Pt wrz 22 2006, 08:03

Gabi, mam nr telefonu do tego fryzjera, wczorja an spacerku podeszłam tam i spisłam :)
Jak chcesz to dam Ci na PW.

Kurcze, nikt sobie nie robił tipsów (NIUSIA WIEM ŻE TY ROBIŁAŚ!)


Ja przeprowadzam na razie wywiad wśród moich koleżanke, no i ceny różne, od 40 zł, do 100
Pewnie wszystko zależy od jakości wykonania i ..? materiałów zużytych na pazurki?


ooo na pewno jeszcze aaaniaaa, by coś wiedziała.. ciekawe kiedy wróci do nas :)
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez amc_26 » Śr lut 28 2007, 14:45

Kate napisał(a):U nas w Sulechowie jest babka, ma salon w centrum. Byłam u niej i powiem CI, że pierwszy!!!! raz w życiu nie byłam zawiedziona. Rewelacyjnie ścina włosy, farbuje i w ogóle zajmuje się klientką.
Ja szczerze ją polecam każdej koleżance i zadna nie wyszła zła od niej.



Jeśli chodzi o fryzjera to proponuje Anete szponar na os zaciszu 11 jest naprawde dobra w tym co robi a jeśli chodzi o pazurki to zakładam zawsze w Bojadłach u Pani Marty załozenie to 80zł i uzupełnianie to jakieś 40zł robi bardzo ładnie i starannie :P
Avatar użytkownika
amc_26
 
Posty: 13
Dołączył(a): Śr lut 28 2007, 11:39
Lokalizacja: Sulechów

Postprzez aaaniaaa » Pt mar 02 2007, 10:03

Kate ! ja robilam w zg nad trafem (ten sklep z butami kolo galeriii grafit) w salonei Monques czy jakos tak sie pisze :)
bylam zadowolona :)
jak chcesz to moge poszukac namiarow moze mam gdzies jej wizytowke :)
Obrazek
Avatar użytkownika
aaaniaaa
 
Posty: 17469
Dołączył(a): N sty 23 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: TIPSY, co, gdzie, jak i za ile?

Postprzez amc_26 » Pt kwi 13 2007, 18:27

Kate napisał(a):Ostatnio spotkałam koleżankę z super tipsami na paluchach. I zapytałam gdzie zrobiła i za ile. W odpowiedzi usłyszałam, że sama robi..i że około 107 zł w zależności od tego ile cyrkoni.
Coś mi sie zdaje, że to dużo.

A pytam, dlatego, ze mnie kuszą takie pazurki ;)
Znacie może jakieś godne polecenia dziewczyny wykonujące tipsy?

Ja zakładam tipsy żelowe już prawie rok jestem bardzo zadowolona ze swojej kosmetyczki. I musze obalić stereotyp że nic nie można w nich robić ja robię wszystko nawet ostatnio tapetowałam obrywałam tapetę i było mi wygodnie, a jak ściągnęłam na parę dni to ciężko mi było cokolwiek złapać. Ciężko mi bez nich naprawdę, a jak dłoń ładnie wygląda.
Avatar użytkownika
amc_26
 
Posty: 13
Dołączył(a): Śr lut 28 2007, 11:39
Lokalizacja: Sulechów

Re: TIPSY, co, gdzie, jak i za ile?

Postprzez amc_26 » Pt kwi 13 2007, 18:28

Kate napisał(a):Ostatnio spotkałam koleżankę z super tipsami na paluchach. I zapytałam gdzie zrobiła i za ile. W odpowiedzi usłyszałam, że sama robi..i że około 107 zł w zależności od tego ile cyrkoni.
Coś mi sie zdaje, że to dużo.

A pytam, dlatego, ze mnie kuszą takie pazurki ;)
Znacie może jakieś godne polecenia dziewczyny wykonujące tipsy?
Ja zakładam tipsy żelowe już prawie rok jestem bardzo zadowolona ze swojej kosmetyczki. I musze obalić stereotyp że nic nie można w nich robić ja robię wszystko nawet ostatnio tapetowałam obrywałam tapetę i było mi wygodnie, a jak ściągnęłam na parę dni to ciężko mi było cokolwiek złapać. Ciężko mi bez nich naprawdę, a jak dłoń ładnie wygląda.
Avatar użytkownika
amc_26
 
Posty: 13
Dołączył(a): Śr lut 28 2007, 11:39
Lokalizacja: Sulechów


Powrót do Lubuskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości