Mamy z gorzowa i ich pociechy:)

Moderatorzy: extreme, saba79

Mamy z gorzowa i ich pociechy:)

Postprzez alex1404 » Cz lut 08 2007, 19:11

Witam wszystkie mamusie i przyszle mamusie z Gorzowa, pomyslalam ze moglybysmy sobie pomagac, bo przeciez kazda wie cos co moze przydac sie innm mama, zna dobrego lekarza, wie gdzie u nas w miescie mozna zrobic fajnie paznokcie lub ma fantastycznego fryzjera.........
Ja na poczatek prosilabym o jakiegos pediatre poniewaz nasza pani doktor nie jest najlepsza:(.
Pozdrowienia dla Wszystkich mam:)
Obrazek
Avatar użytkownika
alex1404
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt lis 03 2006, 16:12

Postprzez silka2 » Pn cze 18 2007, 22:15

Czweść alex.
Czy nadal aktualna propozycja wymiany informacji? :?:
Avatar użytkownika
silka2
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn cze 18 2007, 22:04

Postprzez nemesia » Śr lip 04 2007, 15:06

Hej
Ja mam dobrą pediatrę nazywa się Owczarek i ja chodzę do niej prywatnie, ale wiem, że przyjmuje na Gwiaździstej, super babka!
Avatar użytkownika
nemesia
 
Posty: 147
Dołączył(a): Śr lip 04 2007, 14:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Gorzów

Postprzez asieksza » Pn lip 09 2007, 18:10

Ja też jestem zainteresowana. Na razie chodzimy do poradnina Sienkiewicza. Dr Zimorodzka jest super, miła fachowa,zawsze przyjmie, dokładnie zbada, zważy. Ostatnio niestety byla na urlopie. W rejestracji powiedziano, że mogą mnie zapisać na pojutrze :oops: ( mała miała ponad 38 gorączki, ma dopiero 8 miesięcy), poszliśmy do przychodni, jak się okazało w czasie kiedy były szczepienia. Dr Kacprzak przyjęła nas z wielką łaską, stwierdziła, że taką gorączką nie ma co się tak przejmować jakby było ponad 40 C to owszem, nie powiedziała też że po trzydniówce może az tak wysypać w rezultacie niepotrzebnie jeździliśmy do szpitala. Brrr. Jak najdalej od tej pani
Avatar użytkownika
asieksza
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn lip 09 2007, 17:19

Postprzez ewamar » Cz sie 02 2007, 09:58

:) Ja też polecam Panią dokt.Owczarek jest naszym lekarzem od 16 lat. :)
Avatar użytkownika
ewamar
 
Posty: 178
Dołączył(a): N lis 12 2006, 12:59
Lokalizacja: Gorzów WLKP


Powrót do Lubuskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość