SPRZEDAM LAKTATOR

Moderatorzy: extreme, saba79

SPRZEDAM LAKTATOR

Postprzez malaaahehe » Cz mar 22 2007, 14:29

Witajcie mam do sprzedania laktator jesli ktos jest zainteresowany to podam wiecej informacji.Laktator byl tylko raz urzywany.
Avatar użytkownika
malaaahehe
 
Posty: 638
Dołączył(a): N sty 21 2007, 22:51
Lokalizacja: Sulechow

Postprzez mama3dzieci » Pt mar 23 2007, 16:21

a może sobie zostaw przyda się kiedy odstawisz małą od cyca :wink:
Avatar użytkownika
mama3dzieci
 
Posty: 2141
Dołączył(a): N lip 23 2006, 22:40
Lokalizacja: Z-G

Postprzez Ania19 » Pt mar 23 2007, 16:26

mala a Ty czemu już nie zaglądasz na Lubuskie? musimy się na spacerek umówić jak pogoda będzie ładniejsza, co Ty na to ? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ania19
 
Posty: 9782
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Sulechów

Postprzez malaaahehe » Pt mar 23 2007, 19:39

mama3dzieci
niepotrzebuje bo niekarmie piersia niestety :(:( Dlatego chce sprzedac bo tylko kase w bloto wywalilam a tak komus innemu moze sie przydac.
jest dobry naprawde raz go urzylam moze dwa i niestety pokarm mi zanikl i juz niepowrucil.A p[rzeszlam juz na modyfikowane mleczko i jest dobrze.

Ania19
ok niema sprawy tylko tak wiesz ja jestem troche wstydliwa ;p;p;p a my sie wogole nieznamy ;p hehehe mieszkamy obok siebie i sie nieznamy do dobre wiec jak pogoda bedzie sprzyjala to pogadamy. A na lubuskie niezagladam bo niemam zabardzo czasu bo wiesz chyba jak to jest z takim malenstwem ;];] a jak jest ladnie to odrazu na dworek biegne korzystac ;];] z pogody. Ale mysle ze teraz juz czesciej bede zagladac bo wiecej spokoju jest z Julka ;];] tylko te okropne kolki :(
Avatar użytkownika
malaaahehe
 
Posty: 638
Dołączył(a): N sty 21 2007, 22:51
Lokalizacja: Sulechow


Powrót do Lubuskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron