Szukam sklepu zoologicznego w Łodzi

Moderatorzy: extreme, saba79

Szukam sklepu zoologicznego w Łodzi

Postprzez lelli » Wt lut 27 2018, 15:03

Kochane dziewczynki. Doradzicie jaiś sklep zoologiczny w Łodzi ? Córka ma chomika ale chcielibyśmy kupić mu większą klatkę.Gdzie jest wybór?
lelli

Re: Szukam sklepu zoologicznego w Łodzi

Postprzez justaM » Śr lut 28 2018, 07:28

lelli napisał(a):Kochane dziewczynki. Doradzicie jaiś sklep zoologiczny w Łodzi ? Córka ma chomika ale chcielibyśmy kupić mu większą klatkę.Gdzie jest wybór?

Polecam Ci ten łódzki sklep zoologiczny - w sklepie maja bardzo duży wybór produktów dla miluśnińskich. Poza tym pracują tam ludzie, którzy naprawdę znaja sie na swojej pracy i widać,ze lubią zwierzaki. Sama mam świnę morską, kupuję tam czesto dla niej jedzenie. Dla chomików również coś się znajdzie...

A i nie polecam akwarium ani dla chomika ani dla świnki. Jest problematyczne w czyszczeniu. Klatka lepsza.
justaM

Postprzez Zakoo » Pn maja 07 2018, 17:12

Ja z kolei polecam sklep zoologiczny online NaszeZoo.pl. Sam często kupuję w nim karmy dla moich kotów - https://www.naszezoo.pl/pl/c/Karma-dla-kota/106 . Wcześnie kupowałem przeważnie wszystko w sklepie stacjonarnym, lecz z względu na atrakcyjne ceny przesiadłem się na zamawianie tego typ produktów przez internet. Zwyczajnie tak jest po prostu taniej.
Zakoo

Postprzez andziala » So cze 23 2018, 15:15

Nie lepiej zamówić online? Asortyment jest większy w takich sklepach, no w kazdym razie jeśli chodzi o https://www.zwierzakowo.pl/86-drapak-dla-kota . Ja tydzień temu zamówiłam drapak do mojej kotki i od razu się z nim polubiła :D
andziala

Postprzez Sabrina » Wt cze 26 2018, 10:23

Jaki to chomik?
Pamiętaj, że klatka dla chomika nie może być za mała. W większości zoologików sprzedają małe pipidówki, które nadają się najwyżej do transportowania zwierzęcia. Klatka dla chomika syryjskiego powinna mieć przynajmniej 80x50, światło między szczebelkami 9mm, ja w takiej trzymam swojego dżungarka. Dla zainteresowanych Inter Zoo Hugo, ale są też niższe wersje.

Powrót do Łódzkie