---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Śr maja 18 2011, 11:31

Hej
Koncert suuuper udany.Dziewczynki przeszczęsliwe
Wogóle to mieliśmy bilety na płytę bo mąż źle wypełnił zamóienie ale załatwił z ochroniarzem i wpóścił nas na sektor obok sceny.Więc wszystkobładnie było widac chć telebim był z boku i szczegółow nie widzieliśmy.Pomimo tego byłam pod wielkim wrażeniem jak Sahira się porusza.jEST niesamowita!!!!Koncert pełen tańca muzyki i energiii
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Śr maja 18 2011, 20:03

Ja jak dam radę chetnie się spotkam :mrgreen:
Choć jeszcze nie wiem czy mam wolny weekend bo mamy obsuwę z remontem lokalu i chyba w weekend tez będziemy robić :roll: Masakra z tym remontem bo ciągle coś się dzieje, coś nie idzie jak trzeba a tu 100 metrów do wyremontowania :roll:
Ale efekt piekny będzie :lol:
Jeszcze tylko niech pośredniak ruszy z dotacjami i cała naprzód :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Cz maja 19 2011, 08:41

w takim razie jutro do wieczora sie na rodku zgadamy jesli beda chętni i juz :D
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Cz maja 19 2011, 15:36

Hej
Ja moge tylko w niedziele bo sobote mam zajętą .
Dzis wizyta u lekarza i połówkowe usg.Ciekawe czy dzidzia zostanie nadal chłopcem :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pt maja 20 2011, 16:45

Madzia i jak po USG ?? pisz bo umieram z ciekawosci :lol:
I co robimy?Zubelek masz wolna niedziele?
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Pt maja 20 2011, 20:29

A gdzie chcecie się spotkać ? Czy też przy lunaparku ?
Czy może znacie jakies miejsce bliżej komunikacji miejskiej bo moja córka nie lubi chodzić na dalsze trasy i mi się zamarudzi jeszcze przed dojściem na plac zabaw :lol: Bo autem tez tam nigdzie blisko nie dajdę, bo i pewnie miejsca do parkowania nie znajdę :lol: A zmienilismy samochód na jeszcze większy i z parkowaniem w małych miejscach mam kłopoty :oops: :wink:

Może znacie jakiś inny fajny park , bliżej komunikacji czy spokojnego miejsca do zaparkowania :mrgreen:

Madzia i co ??? bo dzidzia na pewno zdrowa :mrgreen: ale nadal chłopak ? :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » So maja 21 2011, 09:58

Hej
Chłopak na 99 % wszystko ładnie na usg wyglądało.Doktorek szczegółowo mi wybadał serduszko i mózg i wszystko pokazywał.
Jedynie badanie toxoplazmozy musze znów powtórzyć bo w labolatorium znów coś sknocili :twisted:
A i niestety jutro nie będę mogła się spotkac bo rodzinka nie nawiedzi :roll: bo Julka ma imieniny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » So maja 21 2011, 13:22

Ja tez niestety jutro nie dam rady :roll:
Zostalismy na grilla zaproszeni na dziś i Rozii wywozimy do dziadków i jutro będzie trzeba po nia jechać ;)

Madzia ale ci zazdroszczę :mrgreen: Ja bym chciała trzecie bobo jak już warunki będą ale chyba trzeciej córki bym nie chciała :lol: Mi Jagoda daje do wiwatu swoim dojrzewaniem a Rozii ja naśladuje i mam dość dziewczęcych fochów :roll: :lol:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » N maja 22 2011, 09:55

To co na następny week przekłądamy?
No Zubelku fakt czasem mam juz dośc kłótni między pannami.Ale to Kasia ma dość ciężki charakter.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Śr maja 25 2011, 19:28

Madziu bardzo mi przykro, że znów nie zdałaś :( Nie odpuszczaj sobie jednak bo przyjdzie czas, że zdasz :wink:

I jak łodzianki macie koncepcje na spotkanie ? Tylko ja jak wczesniej pisałam wolałabym jakis plac zabaw bliżej komunikacji czy parkingu ;)
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Cz maja 26 2011, 07:43

Ja tez jestem uzalezniona od mpk bo Tomek ma znowu fuche.
U mnie jest duzy ogrodzony plac ale popoludniami i w weekendy nie ma tam jak nogi postawic.

Madziu nie przejmuj sie .Jak to mowi mój mąż:"nawet Ci najlepsi zdają za trzecim razem "-że niby on :lol: :lol:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Cz maja 26 2011, 07:58

grzechem jest sie chwalić ale jestem dobrym kierowcą :mrgreen: ale na mnie już stawiano kreskę bo nie mogłam zdac egzaminu :roll:
Ale te same osoby co mówiły wtedy "nie kiażdy nadaje się na kierowcę....jak sie tyle razy nie zdaje to żaden kierowca z ciebie nie będzie " teraz są pełne podziwu bo zaraz po odebraniu prawka wsiadałam w auto i jeździłam, sama , bez pomocy :lol: Choć przyznam, że wtedy nerwicy się nabawiłam :roll:

Teraz jak sprzedalismy moje autko jeżdżę sporadycznie ale lubie to i korzystam z każdej okazji aby gdzies jechać :mrgreen:
Ktoś w rodzinie kto zdawał egzaminy w tym samym czasie co ja zdał szybciej, ale do tej pory nie wypuszcza się poza wiejskie rewiry, jest niepewnym kierowcą, popełniającym błędy :roll:
Mi zajęło zdawanie rok czasu i wiele egzaminów ale nie jest dla mnie kłopotem już nieznany rewir, kłopoty na drodze i ogólnie jak trzeba to wsiadam i jadę :mrgreen:
no mam małe kłopoty z prakowaniem większych aut :lol: moją suzuczką już pewnie wszędzie wjeżdżałam ale potem mężowska avensiską było trudniej a teraz vectra jest jeszcze dłuższa...ale ma czujniki to z czasem i w parkowaniu sie wyrobię :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pt maja 27 2011, 08:28

pogoda na weekend ma byc nie ciekawa wiec w tym tyg tez chyba lipa. :eusa_whistle:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Pt maja 27 2011, 08:29

Ja to myślę że brak mi na tyle umiejętności by spokojnie zdac egzamin.Jeszzce się gubie i podejmuję złe decyzje.Jak narazie żaden egzaminator mi nie powiedział że się nie nadaje.Brak mi większej dynamiki i zdecydowania najbardziej włąśnie rpzy zmianie pasa ruchu a nie wspomne o trzech na raz na małym odcinku drogi :roll: .Bo z prawkiem jeździ się dużo prosćiej niż na egzaminie co nie :) ?
Trochę tez minie finase blokuja by móc sobie wykupić trochę godzin w szkole.Bo teraz mamy finansowo ciężki okres.Nie wiem jak z tym prawkiem dalej będzie.Bo w lipcu będe musiała zaliczac ponownie teorie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » N cze 26 2011, 19:38

Łodzianki już wkrótce w Łodzi rusza kolejne fantastyczne miejsca dla dzieciaków i ich rodziców :mrgreen:
Będą w nim zajęcia edukacyjne dla najmłodszych, warsztaty dla rodziców, spotkania Klubu dla mam, fitness dla ciężarnych, dzieci lub mam z najmłodszymi. Także zajmiemy się organizacją urodzin czy baby-shower ( Madzia będziesz mieć u mnie sporą zniżkę na to przyjęcie) :wink: .
Chętnie też zajmiemy sie pociecha na 2-3 godzinki na czas załatwiania spraw na mieście czy wizyty u lekarza, kreatywnie zajmując dziecku czas :D

Z czasem też zajmiemy się kursami super taty, konsultacją psychologiczną czy logopedyczną. Bardzo tez korci mnie coś na wzór Super niani ( ale ten pomysł jest dopiero w zamyśle ) :mrgreen:

Już na dniach powstanie stronka to się pochwale dziełem prawie dwóch lat, w czasie których kreowałam i walczyłam o pieniądze na moją działalność :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Pt lip 01 2011, 10:59

Zubelku dzięki :mrgreen: .To czekam na stronke internetową.A gdzie sie mieści twoje dzieło?Hmmm baby shower to nie wiem bo kaski na to mieć nie będę niestety a rodzinka chyba też na to nie wpadnie zresztą nawet nigdy o czymś takim nie myślałąm :neutral: :( ale urodzinki córek czemu nie ;)
A i pochwale sie że prawko na mnie uż czeka w urzędzie tyle że musze poczekac do wypłaty bo teraz nie mam już na to funduszy.Byłam w szoku że tak szybciutko moje prawko zrobili bo w trzy dni :shock: .I nawet co mnie zadziwiło dostałam info na komórce ale to nie był sms tylko na wyświetlaczu pojawiła mi się informacja.Później w mailu zobaczyłam to samo info ze prawko do odbioru już jest.Normalnie technika mnie zadziwia :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » N lip 03 2011, 20:17

Stronkę mi na dniach zrobią to się pochwalę :mrgreen:
Niestety będę działać dość daleko do Was, bo na górnej, ale nie jest to koniec świata, da się dojechać ;)

Madziu faktycznie szybko uporali się z Twoim prawkiem, ale pewnie teraz to, ze nie trzeba najpierw płacić przyspiesza sprawę :D Ja zdałam 27 lutego, ale informacja o gotowym prawku była dopiero 13 marca, choć data na dokumencie jest 9 marca ;)

Co do babyshower to się dogadamy ;) Ja muszę zdobyć doświadczenie w tego typu przyjęciach więc po kosztach możemy zorganizować jak tylko będziesz chciała :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Wt lip 12 2011, 07:48

www.edukatorek.com.pl nowo powstałe miejsce w Łodzi tylko dla dzieci i rodziców. Świat wyjątkowy. Miejsce kreatywnie spędzonego czasu. Zapraszam już dziś do zapisów. A na zajęcia zapraszamy już od 18 lipca !!!
Wkrótce tez ruszy Klub Dla Mam, warsztaty dla rodziców i wiele innych atrakcji !!!
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » So lip 16 2011, 09:09

Zubelek fajniutka strona no i zyczę rozwinięcia żagli w pełni.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Cz lip 21 2011, 08:51

Cześć Mamy z Łodzi,
jeżeli pozwolicie, chciałabym dołączyć do tego forum. Lubię takie forumowe pogaduszki, póki co jestem na forum babyboom - w dziale dla Łodzi - a niedawno znalazłam to forum, czytam sobie i stwierdzam że atmosfera tutaj panująca jest również bardzo miła.
Wprawdzie moja córka, Amelka, nie jest już noworodkiem (3 lata za kilka dni) ale widzę, ze wy też macie starsze dzieci :)

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez sylwus » Cz lip 21 2011, 23:02

Cześć dziewczynki.... miło widziec że wątek odżywa :D

zubelek brawa za wytrwałaość i dążenie do celu!!! oraz oczywiście POWODZENIA :eusa_clap:

Madzia GRATULUJĘ, bo jakoś wcześniej nie miałam okazji :mylove:

Ewafoto witamy na wątku, może wspólnie pomożemy mu tętnić życiem...

Może jakieś spotkanko dla odświeżenia.... dacie radę?
Avatar użytkownika
sylwus
 
Posty: 1771
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź-Bałuty

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pt lip 22 2011, 12:49

Hej laski!
Ewafoto witamy :D
Sylwia co u was?
Cos sie nie mozemy dogadac w sprawie spotkania :eusa_think:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez sylwus » Pt lip 22 2011, 17:11

Dominika czy Arturek ma dziś urodzinki? Rety... to juz 4 lata :shock:

Wszystkiego najlepszego dla synka :mylove:


Co u nas??? Dzieci rosną, dokuczają sobie tak że czasami sił mi brak.
Mam wrażenie że im starsze tym więcej absorbują mój czas.
Adaś już po Komunii, Tulka za rok do szkoły. Urlopik w górach za nami ( z mega deszczową i zimną pogodą, niestety :evil: )

A co u Was?? Pisać kobitki??
Czekamy na ładną pogodę i nawiedzamy plac zabaw przy Lunaparku?
Avatar użytkownika
sylwus
 
Posty: 1771
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź-Bałuty

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pt lip 22 2011, 17:17

o kurcze suwak sie zablokował.Artur 4 lata skonczył 9 czerwca. :lol:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » N lip 24 2011, 15:24

OOOOO widze że coś się ruszyło :-D
EwaFoto witaj i poznałam cie na BB
A co do spotkanka to ja do czwartku jestem bez dzieci i się dostosuje bo jestem dyspozycyjna :)
Ja czuje się świetnie więc nie ma przeciwskazań by się z Wami zobaczyć :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Pn lip 25 2011, 11:43

Cześć dziewczyny,
ja w weekend byłam w Kazimierzu Dolnym nad Wisła, ale pogoda byłą same wiecie jaka :(
W najbliższy weekend moje dziecko 3 lata kończy :shock: kiedy to minęło?
nie wierze, że czas tak szybko leci - równo 3 lata temu torba do szpitala stała przy drzwiach a dzisiaj odwoziłam Amelkę do przedszkola i mówiła mi w drodze, na jakiego loda babcię naciągnie :lol:
3 lata - taki szmat czasu - za szybko te dzieci rosną.

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Wt lip 26 2011, 09:20

Ewa niechcacy Ci reklame zrobiłam na fb.Zdjecia rewelacyjne!.Co powiecie na jutrzejsze popoludnie?
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Wt lip 26 2011, 14:53

Ja jutro niestety wyjeżdżam z teściami do znajomych na działke koło Poddebic i bede robić za kierowce :D
Moge w czwartek jakby co ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Wt lip 26 2011, 16:09

Dominika - ciesze się, ze się podobają zdjęcia, fot. dziecięca to moja pasja.
Fajnie ze sie spotykacie, ja póki co jestem kompletnie poza czasem - w te wakacje mam strasznie dużo roboty zawodowej+przeprowadzka+urodziny mojej gwiazdy za tydzień.
Jedyne co mnie przy życiu trzyma to wyjazd nad morze w połowie Sierpnia, jeszcze nie wiamy gdzie i na ile, jaką miejscowośc polecacie? Byłam 2 lata temu we Władysławowie, a teraz pojechałabym gdzieś indziej :)

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Wt lip 26 2011, 20:51

Co ja widzę, oj, dzieje się na łódzkim forum nareszcie :mrgreen:

Chętnie bym dołączyła do spotkanka ale siedzę od rana do wieczora w Edukatorku i klientów łapię ;) Początki skromne bo wakacje ale i tak ma co robić ;)

Ale chętnie jak coś zapraszam do mnie, to i dzieciaki będą miały przestrzeń do zabawy a my spokojnie wypijemy kawkę :mrgreen:

Madziu i jak się jeździ już bez instruktora ? widzę, że korzystasz z okazji byle pojeździć :lol: ja teraz mam to samo jak już własnego autka nie mam ;)

Ewa piękne sesje robisz :D ja Ci maleńką konkurencje zrobię bo mam zaprzyjaźnioną fotografkę co będzie u mnie sesje dzieciakom robić, ale możemy pomyśleć o współpracy z obupulną korzyścią ;)
Dzieci zdecydowanie za szybko rosną....ja dopiero co do szkoły szykowałam pierworodną a juz do gimnazjum idzie :shock:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości