---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Wt lip 26 2011, 20:54

Zubelku to moze zrobimy Ci najazd z Madzia? :lol:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez sylwus » Wt lip 26 2011, 22:25

Dobre jesteśmy... w dwa miesiące jedną stronkę zapisałyśmy :wink:

Mnie czwartek pasuje :D
Avatar użytkownika
sylwus
 
Posty: 1771
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź-Bałuty

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Śr lip 27 2011, 07:56

Możecie mi zrobić najazd :mrgreen: Zawsze fajnie jak w lokalu coś się dzieje, choć to tylko znajomi to tętni życiem co ludzie z zewnątrz widzą ;)

W czwartek do 13.30 są zajęcia na których mogę mieć klientów ale jak macie chęć to zróbmy spotkanko u mnie w lokalu na 13.30 :mrgreen:

no chyba, że pogoda dopisze i wolicie iść do parku :(

Dajcie znać co zaplanujecie :D
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Śr lip 27 2011, 09:33

Ale masakra dzisiaj w Łodzi. Jak się patrzy na pogody długoterminowe to ma być ciepło niby, a tu z dnia na dzień coraz chłodniej :(
Za 2 dni moja Amelka ma 3 urodziny - co mam jej kupić w prezencie? Może macie pomysł co fajnego kupić 3-letniej dziewczynce, która już ma wszystko?

Zubelek, jeśli masz propozycję współpracy fotograficznej z obupólną korzyścią to wal śmiało :lol:
Jeśli chodzi o fot. dziecięcą to jest to moja ulubiona na pewno dziedzina, właściwie to kocham to robić :)

No i błagam, pomóżcie mi ten prezent dla dziecka wybrac, bo już nie mam pojęcia co jej kupić.

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Śr lip 27 2011, 12:33

Ewa a moze zamiast kupowac jej cos ,zabierz ja np do sali zabaw,do zoo (tylko z pogoda moze byc roznie) a moze nawet do kina...Moja sasiadka zabrala swoja 3 letnia corke na Kubusia.Pytanie tylko czy Twoja mala wysiedzi tyle na bajce.Mysle ze zapamieta to dluzej niz kolejna zabawke ktora po chwili sie znudzi i rzuci w kont.

Zubelku myslalam o troche pozniejszej godzinie -wtedy T nas zawiezie-bez wzgledu na pogode i Madzie zgarniemy po drodze :) :eusa_think:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Śr lip 27 2011, 14:32

To jaka godzinka Wam Pasuje ? :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Śr lip 27 2011, 17:30

Madzia o ktorej?T ok 14 konczy i troche przed 15 jest w domu.
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Śr lip 27 2011, 22:28

To ustalcie godzinkę, a ja jutro w pracy będę zaglądać jak się umówicie :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Cz lip 28 2011, 08:07

Sylwia a Tobie jak pasuje?
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Cz lip 28 2011, 11:19

No ja dyspozycyjna bo bez dzieci jeszcze dzisiaj.Maz spi po nocy więc będzie mieć spokój tylko mu obiad muszę zrobic i jestem wooolna i do waszej dyspozycji
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Cz lip 28 2011, 11:34

Madzia wpadnie ok 14 wiec mysle ze ok 15 mogły bysmy zajechac.Co myslisz Beatko?
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Cz lip 28 2011, 12:37

Zapraszam, będę czekać na Was :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez sylwus » Cz lip 28 2011, 15:34

No i po ptokach.... za późno zajrzałam :roll:
A może i lepiej bo Wy bardziej ze sobą zaznajomione :wink:

Ja się pisze na spotkanie gdzieś na powietrzu, no i z dziewczynkami Magdy bo inaczej Adaś mi marudzić będzie :roll:


Kobitki kupujecie dzieciakom ubranka używane?
Zastanawiam się nad otworzeniem sklepiku z ciuszkami dla dzieci z tzw.drugiej ręki, ale niewiem czy to zda egzamin.... :eusa_think:
W zasadzie jestem "prawie" bez pracy i pomysłu szukam....
Avatar użytkownika
sylwus
 
Posty: 1771
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź-Bałuty

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez sylwus » Cz lip 28 2011, 15:41

Ewa co do urodzin córci, może zaproponuj małej by sama zaplanowała ten dzień, tak jak by chciała....
Oczywiście coś będziecie musieli podpowiedzieć.... ale niech sama zdecyduje co na śniadanko, może zróbcie coś wspólnie, może potem jakaś sala zabaw (a może imprezka dla koleżanek, może w sali, może w domku...) niech ten dzień będzie taki jak sobie wymarzy a prezencik który ewentualnie od koleżanki czy kolegi dostanie będzie napewno bardziej cieszył :wink:

Z ciekawości.... jakim rejonie Łodzi mieszkasz?
Avatar użytkownika
sylwus
 
Posty: 1771
Dołączył(a): Śr cze 29 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź-Bałuty

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Cz lip 28 2011, 22:04

Sylwus- mieszkam okolice Matki Polki. Jesteś z okolicy?
A z tym dniem żeby sobie sama zaplanowała to nie przejdzie - bo ja pracuję, bede w domu pod wieczór a urodziny jutro więc raczej w weekend wykombinuję.
Co do second hand:
Ja dosłownie kilka tygodni temu wlazłam do pierwszego w życiu lumpeksu i kupiłam tam coś Amelka (na Wschodniej). Od tej pory byłam tam juz kilka razy i za każdym razem coś kupiłam, niektóre rzeczy z metką!! Myślę, że to jest dobry biznes i jak nie masz innego pomysłu to jak najbardziej może zdac egzamin. W każdym razie słyszałam, że na tym raczej nie można być stratnym bo ile by lumpeksów nie było i gdzie by nie powstały to ludzie i tak tam walą i to jest prawda!!!

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pt lip 29 2011, 09:13

Moje dzieciaki po przyjezdzie do domu działały na resztkach sił :lol: Artur sie nie mogł nagadac i opowiadał tatusiowi co tam było,co robił.W domu pomyslalam juz ze mogłam wziąć aparat :lol:
Beata odwaliła kawał dobrej roboty w tej sali :mrgreen:

Madzia jak laski po kolonii?
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Pt lip 29 2011, 13:29

Hej
Oj ja też nie pomyślałąm o aparacie ;)
Dziewczynki przeszczęśliwe że wróciły na swoje śmieci :D
Teraz mam mase prania hehe
A u Beatki jest super,tylko niech klienci zaczna napływac to będzie jeszcze fajowo.Szkoda że my z Domi mamy do niej tak daleko ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » So lip 30 2011, 18:13

a tam, daleko :wink: ważne, że da się dojechać :lol:

Sylwus ale chcesz otworzyć second hend a dziecięcymi ciuszkami, czy komis ? Ja swego czasu myslałam o ciucholandzie głównie dla dzieci ale i kobiet. Tylko taki koniecznie z fajnym kącikiem dla najmłodszych aby mamy spokojnie mogły kupować, wybierać a nie ganiać za dziećmi ;) I koniecznie z mini salką ze stolikami, z kawą i herbatą dla mam aby oprócz zakupów móc też się spotkać z innymi matkami.
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » N lip 31 2011, 10:20

Beata skąd Ty bierzesz te wszystkie pomysły :lol:
Ja wczoraj chyba zachorowalam .Tzn głos straciłam -ale nic poza tym :lol:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Pn sie 01 2011, 11:34

Cześć dziewczyny,

uff, ja już pop urodzinach Amelki - wczoraj wyprawialiśmy. Na szczęście wszystko dobrze i fajnie wyszło. Na prezent w końcu kupiliśmy jej taką pacynke w smyku - taki kolorowy potwór, bardzo śmieszny i fajnie się tym bawi z tatą :)
A dzisiaj się opierdzielam cały dzień :)

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pn sie 01 2011, 15:00

mnie czoraj rozłozyło kompletnie.Dzis kaszel zaczał sie odrywac.Wszystko było by ok. gdybym rano pierwszym razem nie wykaszlala krwi.Wstepna diagnoza -zapalenie krtani, a dzis lub jutro musze przeswietlic płuca i w piatek znowu lekarz.J
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Pn sie 01 2011, 18:20

Dominika ogrom zdrowia :* Pamiętaj aby nie szeptać bo to bardziej krtań męczy. A odzyskałaś już głos? Mi Homeovox na krtań pomaga i szybko odzyskuje po tym głos ;) Trzymam kciuki aby to tylko krtań była :*
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Pn sie 01 2011, 20:16

Domi o kurka ależ cie dopadło :-(.Trzymaj się cieplutko.I obyś chłopcą nie sprzedała niczego ;-)

Ja jak teraz dziewczynki są w domu nie mam czasu znów dla siebie.Ale musze pochwalić moooocno moja JUke że po koloniach zmieniła mi się na plus bo pięknie rano wstaje sama się ubiera łóżko pościeli umyje się i nawet dba o porządek w pokoju.Szkoda że tylko Kasia nic a nic się nie zmieniła i troszkę pracę Julki niweczy.
Zubelku dziś moja Julka wyszła na rolki i poroznosiła po okolicy ulotki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Pn sie 01 2011, 20:41

Dostalam antyb.Nobax(jakas konska dawka bo w opakowaniu sa tylko 3 tabletki) i sól Emska do picia.Jutro chyba skoczymy z T po jego pracy na to przeswietlenie.
Madzia ja ponoc nie zarazam bo to bardziej bakteryjne niz wirusowe.Sztućców nie wymieniam z chlopakami ale chuchać czasami na nich musze :lol: Poki co zdrowe -odpukac!
Beata powaznie bardziej ja obciaza? :shock: kurcze a ja zeby sie dogadac musze tylko szeptem bo jak spróbuje głosniej to mam odruch wypluwania płuc ,bo sie kaszel jakby z oskrzeli wyrywa.Choc niby oskrzela i płuca czyste.
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Wt sie 02 2011, 07:18

Madzia brawa dla Julki, oby jej tak na zawsze zostało :mrgreen: Podziękuj córce za roznoszenie ulotek :mrgreen:

Domi mi tak zawsze lekarze mówili, a kilka zapaleń krtani przeszłam ;) wiem, że ciężej się mówi bo "skrzeczysz" ale szept własnie bardziej męczy krtań. Najlepiej milczeć...wiem nie da się przy dwójce dzieci :lol: Zdróweczka :*


Dziś mam wolne, wspólniczka biznesu pilnuje a ja jadę do męża do szpitala. Wczoraj miała zabieg, był po narkozie więc tylko go przez drzwi zobaczyć mogłam :cry: ale jak będzie dobrze jutro wraca do domu :D Dobrze, że mam gdzie z domu wychodzić bo całych dni z rekonwalescentem bym nie wytrzymała :lol:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Dominikaa » Wt sie 02 2011, 08:05

Beata a to co powaznego było?Mówiłas czy moja skleroza sie uaktywnia? :wink:
Dzis miała byc taka cudowna pogoda :evil:
Dominikaa
 

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez MAGDA1977 » Wt sie 02 2011, 09:50

Hej
Beatko o kurcze ja też nie wiedziałam że Twój mąż miał zabieg??
Domi no sa takie antybole
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/d ... 36456.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Wt sie 02 2011, 13:09

Prosty zabieg ale w narkozie...prostowanie przegrody nosowej :)
Jutro wraca do domu.
kurczę tam przy WAMie, na Żeromskiego aby znaleźć miejsce do parkowania :roll: w końcu gdzieś na wyjeżdżonym trawniku zaparkowałam ale nie ja jedna :lol:

Tęsknię ogromnie za dziewczynkami :( a teściowa namawia aby jeszcze zostały...hmmm...młodsza to jeszcze chociaż chce ale starszą już do znajomych ciągnie :lol: Jeszcze chyba zostaną kilka dni aby tatusia nie zamęczać :wink:

Ja już dziś mam wolne popołudnie i w końcu ponadrabiam domowe zaległości, obiadek zrobię i może poleniuchuję nawet :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez Ewafoto » Wt sie 02 2011, 14:12

Cześć dziewczyny, widze, że u was dużo się dzieje. Ja cały tydzień się opierdzielam i zajmuję się sobą, na co nie miałam czasu od dawna. Dzisiaj wróciłam od fryzjera, jutro jakieś zakupy, w czwartek na panieński, w piątek spotkanie z koleżankami, a sobota - wesele :) Tak zorganizowany tydzień to ja bym mogła mieć zawsze. A moje dziecko w przedszkolu ten tydzień siedzi, nie mam wyrzutów sumienia bo przynajmniej ma na full czas zabwą zorganizowany a w domu to wiadomo, człowiek nie ma tyle energii i pomysłów żeby dziecku intensywnie i ciekawie każdy dzień zaplanować, przynajmniej ja taka jestem :? A moja Amelka przedszkole baaardzo lubi :)

A jak Wasze dzieciaki spędzaja wakacje? Moja jeszcze ten tydzień chodzi do przedszkola a już później do końca sierpnia to albo z nami na wyjazdach albo z babciami :)

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
http://ewalazinska.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Ewafoto
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lip 21 2011, 08:46

Re: ---- Ł Ó D Ź ---- forumowe pogaduszki !!!

Postprzez zubelek » Wt sie 02 2011, 14:53

Rozalka tez lubi przedszkole, choć rankami ciężko jej się rozstać :roll: Ale to już jej trzecie przedszkole i większych kłopotów nie mam z nią. Starsza gorzej znosiła chodzenie do przedszkola :lol:

Moja starsza była na koloniach a mała na ten czas siedziała u teści i tak jeszcze siedzi na wsi, ale już z siostrą :)
Ale na dniach wracają i młoda będzie miała czas przygotować sie do gimnazjum oraz połazić ze znajomymi wakacyjnie. A mała wraca w sierpniu do przedszkola :)

My niestety wakacji nie mamy w tym roku bo dopiero co działalność otworzyłam, a mąż swój urlop na remont lokalu wykorzystał, ale za rok odbijemy sobie :mrgreen:

Ewa udanej zabawy panieńsko-weselnej :mrgreen:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron