Przedszkola których należy unikać !!!

Moderatorzy: extreme, saba79

Przedszkola których należy unikać !!!

Postprzez kapimasz1 » Wt lut 28 2012, 14:00

Witam serdecznie,

Rzuciłam okiem na różne wątki i postanowiłam założyć trochę nietypowy ponieważ krytykujący niektóre przedszkola.
Mam złe doświadczenie z jednym i chciałabym się podzielić tą wiadomością z innymi mamami.

Mowa o przedszkolu ABeeC na ul. Przemiarki na Ruczaju.

Moim zdaniem jest to najbardziej niekompetentne przedszkole jakie znam, a mam trójkę dzieci i każde chodziło do innego przedszkola z racji przeprowadzek. Wszystko było fajnie, a w ABeeC jest wszystko nie tak.

Wymienię niektóre uwagi:
1. Panie nie potrafią się profesjonalnie zająć dzieciakami, „ciocie” zmieniają się średnio co 2 miesiące, dzieci nie mają okazji ich poznać. Zwykle są to studentki które nie mają zielonego pojęcia o zajmowaniu się dziećmi w tym wieku, no może zielone mają ale nic więcej.
2. Dzieci nie uczą się niczego wyjątkowego, oglądają dużo bajek. Moje dziecko nie dość że nie poszło do przodu z rozwojem to wręcz się cofnęło
3. Moje dziecko bardzo często wracało do domu z odparzonym tyłkiem bo był źle podtarty, bo już nie wspomną że bardzo często odbierałam dziecko z kupą w pampersie, no bo pani nie zauważyła, a kupa już zaschnięta !
4. Dzieci często są nie przebrane, np. w mokrych skarpetkach po spacerze no bo pani nie wiedziała że dziecko ma w swojej szafeczce drugie na zmianę.
5. Panie nie zwracają uwagi na to czy dziecko jest chore czy zdrowe, niektórzy rodzice są bezmyślni i wysyłali dzieci które normalnie się dusiły taki miały kaszel. Taka mama przyprowadzała dziecko zostawiała „cioci” kupę leków do podania i heja, reszta w nosie ! dla mnie to jest ogromny szok !
6. Na pytania co dzisiaj dziecko robiło w przedszkolu, czy zjadło obiad, czy spało itp. nikt nie umiał odpowiedzieć ciągle słyszałam: nie wiem ja przyszłam na popołudnie, nic mi koleżanka nie przekazała.
7. Zdzierają straszną kasę, nawet na posiłkach które kosztują 14 zł a firmie dostarczającej płacą 11 zł. Płacimy również za jakieś książki których w życiu na oczy nie widziałam ani moje dziecko. Wpisowe 300 zł nie wiadomo na co. Na każdej wycieczce, wyjściu znów zdzierstwo. Np. wycieczka do fabryki cukierków kosztowała jakoś 40 zł czy 45 zł z czego bilet wstępu kosztował 6 zł, a co z resztą ? nie sądzę żeby aż tyle bus kosztował.
8. Umowy mają skonstruowane bardzo niekorzystnie dla rodziców za to super korzystnie dla siebie : nie można zrezygnować wcześniej z przedszkola, musi dziecko chodzić do końca semestru, tzn nie musi ale rodzic musi płacić. Trzeba płacić za wakacje bez względu na to czy dziecko chodzi czy nie, a za te miesiące trzeba płacić już w styczniu za jeden miesiąc a w maju za drugi.

Mogłabym tu jeszcze dużo wypisywać, ale szkoda mi czasu. Generalnie apeluję do wszystkich mam – jeśli możecie unikajcie tego przedszkola ! Wiem od innych rodziców że nie tylko mnie się ono nie podoba !

Jeśli macie też takie złe doświadczenia podzielcie się, przyda się to innym mamom, które pragną dla swojej pociechy jak najlepiej, a tu na całej lini zawala przedszkole !
Jakby ktoś mnie wcześniej ostrzegł, nie popełniłabym największego błędu jakim było zapisanie dziecka do przedszkola ABeeC !!!

Pozdrawiam
kapimasz1
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lut 24 2012, 10:58

Przedszkola ktorych nalezy unikac

Postprzez Johnnyvfmu » Cz paź 05 2017, 18:15

Hej, jakie macie opinie na temat przedszkoli w Nowej Hucie? Interesuje mnie szczegolnie przedszkole na Stalowym i na Wandy, ewentualnie na Centrum B... Podzielcie sie, prosze, doswiadczeniami
Johnnyvfmu
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz wrz 21 2017, 12:46


Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron