kursy i szkolenia w krakowie

Moderatorzy: extreme, saba79

kursy i szkolenia w krakowie

Postprzez dudusia » Wt sie 28 2007, 19:05

gdzie mozna zrobic dobrze, porzadnie i solidnie kurs np. ksiegowosci/komputerowy w Krakowie?
Avatar użytkownika
dudusia
 
Posty: 1512
Dołączył(a): Cz paź 14 2004, 00:00

Postprzez altra » Cz sie 30 2007, 00:09

Ja robilam na Kasprowicza, ale nie wiem czy dalej cos tam jest. Wiem, ze czesc ksiegowa (byly jeszcze kompy ze swietna kobieta od excela) prowadzila ksiegowa z coca-coli i naprawde mozna bylo sie nauczyc.
Z doswiadczen kadrowych nie polecam kursow w cek na westerplatte, za to goraco polecam kursy w dzeta w katowicach.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
altra
 
Posty: 5046
Dołączył(a): Wt kwi 27 2004, 00:00

Re: kursy i szkolenia w krakowie

Postprzez Polanka » Pt sie 24 2018, 08:10

Może zobaczcie sobie na te szkolenia. Odbywają się nie tylko w Gdańsku, ale również Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Być może tego rodzaju obszary tematyczne są zgodne z tym, czego oczekujecie.
Polanka
 
Posty: 312
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: kursy i szkolenia w krakowie

Postprzez DanusiaNowak » Śr lut 13 2019, 16:31

A może zamiast szkoleń jakieś studia podyplomowe, nie myślałaś? Ja sama zastanawiam się czy nie zacząć tutaj http://podyplomowe.wse.krakow.pl/psychologia-w-biznesie studiów na kierunku psychologia biznesu. Mam wrażenie, że stoję w miejscu, po macierzyńskim ciężko mi się było odnaleźć w pracy i chciałabym zainwestować w swój rozwój. Zrobić coś nowego i tak myślę o tej podyplomówce, robił ktoś?
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: kursy i szkolenia w krakowie

Postprzez sabanek5 » Cz maja 02 2019, 12:44

Słuchajcie, a co sądzicie o takich https://maxmedik.pl/442-szkolenia szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej? Zastanawiam się nad otworzeniem własnego salonu kosmetycznego i chyba takie szkolenia bardzo pomogłyby mi zbudować swoją markę. Co wy o tym sądzicie? Powinnam się na nie zapisać?
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość