Ginekolog - Warszawa

Moderatorzy: extreme, saba79

Ginekolog - Warszawa

Postprzez Samantah » N cze 14 2009, 19:42

Witam,

od niedawna jestem w Warszawie. Szukam dobrego gina, z którym można pogadać "po ludzku" :D
Najchętniej, żeby można się było do niego na NFZ dostać, ale wiem, że z tym może być ciężko.

W za kilka miesięcy planuję dzidziusia, więc zależy mi na lekarzu, który dobrze poprowadzi moją ciążę.Jestem panikara, więc potrzebuję lekarza, który odpowie na 101 (albo i więcej :P ) moich pytań :)

Proszę o namiary na lekarza (jeśli prywatnie, ile mniej więcej kosztuje wizyta, usg itp). Jeśli pracuje w jakimś szpitalu, proszę o info, w którym :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Samantah
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pn lip 16 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa / Częstochowa

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez annaf » Śr wrz 09 2009, 19:41

polecam dr.Roberta Makowskiego ,wiem ze przyjmuje na UL.Łuckiej.....SUPER SPECJALISTA GINEKOLOG ,POŁOZNIK ,BYŁAM NIEDAWNO NA USG 4D.....POLECAM
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez Agava » Śr lis 25 2009, 09:07

Hej
A ja myślałam, że Makowiecki tylko usg robi:) JA też do niego chodzę na usg, teraz na 10 grudnia się zapisałam, ale może zwykłe wizyty ma szybciej. Tylko, że usg u niego kosztuje 200 zł, ale skubaniec jest wart swojej ceny, dobry jest.
Powodzenia.
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Ginekolog Warszawa

Postprzez SebyDavid » Śr kwi 05 2017, 14:07

Nie wiem czy jeszcze pracuje ale polecam dr.Piasny facet ale zna sie na rzeczy
SebyDavid
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 20 2017, 00:17

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez pesta » Pn kwi 17 2017, 11:47

Jeśli chodzi o dobrego ginekologa który też zna się na nowoczesnej antykoncepcji to dr. Songin jest ok. W środę idę do niego na Usg i po kolejną receptę na tabletki antykoncepcyjne Belara, to on mi je dobierał i uważam są trafione, nie miałam żadnych efektów ubocznych.
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez andziala » So maja 06 2017, 16:10

Jak byłam w ciąży to nawet nie myślałam o tym by iść do lekarza na NFZ, słyszałam od przyjaciółek że opieka jest naprawdę marna :/ Usg robią tylko 2-3 razy w ciągu całej ciąży i w ogóle po macoszemu lekarze podchodzą do pacjentek. Dlatego zgłosiłam się do prof. Peterki, który przyjmuje w Ober Clinic, ponieważ jest on znamienitym ginekologiem i położnikiem. Wizyty miałam co miesiąc, podczas każdej byłam dokładnie badana, USG zawsze było robione przez co widziałam jak synek rośnie. Jestem naprawdę zadowolona z opieki profesora, cała ciąża przebiegła bezproblemowo, sam poród też bez powikłań ;)
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez katron » Pt maja 12 2017, 15:03

Ja sobie nie wyobrażam chodzić do ginekologa na NFZ :shock: Straciłabym chyba resztki cierpliwości, które jeszcze posiadam, gdybym musiała czekać nie wiadomo ile na wizytę. Jednak pójść prywatnie jest niewyobrażalnie lepiej, a w razie czego można łatwo zmienić termin i nie trzeba czekać kolejnych 1,5 miesiąca albo i dłużej. Ja od kilku lat chodzę do nowego ginekologa w Warszawie, który normalnie podszedł do moich problemów natury kobiecej. Nie wiem, dlaczego tyle nerwów straciłam na poprzedniego, ale najważniejsze, że specjalista z http://www.warszawa.klinikabocian.pl/oferta/ginekologia/ wsparł mnie przy rozwiązaniu kłopotów z guzem w macicy i pilnuje, żebym robiła USG jamy brzucha co pewien czas.
Avatar użytkownika
katron
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 13:12
Lokalizacja: Głowno

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez illona » Pt cze 23 2017, 08:20

Mi się udało trafić na dobrego ginekologa w przychodni rejonowej, miesiąc temu dostałam tabletki antykoncepcyjne vines, podobno idealne jako pierwsza antykoncepcja bo mają najniższą dawkę hormonów
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez Elifka » Pn paź 02 2017, 11:31

Tutaj https://www.tourmedica.pl/ jest fajny spis lekarzy, wybierzcie miasto i zerknijcie na wyniki. Dodatkowo lekarze są oceniani przez pacjentów wiec są gwiazdki itd, tym można się kierować przy wyborze. To najszybsza opcja znalezienia pracy.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez weronika259 » Pn kwi 23 2018, 17:56

Czy można rozmawiać z ginekologiem o laktatorach? Zastanawiam się czy ginekolog da mi jakieś informacje. Nie wiem, kogo o to wszystko zapytać, bo chciałabym używać laktatora elektrycznego, ale nie wiem, czy na początek będzie dobry. Widziałam fajną ofertę na stronie http://www.simed.pl/ dotyczącą laktator Lakta Electric.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez marika89 » Śr lut 19 2020, 13:37

jaką ginekolog polecicie? Bo wybieram się po anty
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez misi3k » Cz wrz 24 2020, 10:46

Ja odradzam branie tabletek antykoncepcyjnych przez nie wasza gospodarka hormonalna może poważnie się zaburzyć i później mogą być problemy z zajściem w ciąże... najlepiej idźcie do dobrego specjalisty niech was zbada i zaproponuje najlepszą formę zabezpieczania, osobom z Warszawy polecam z Gabinety Lekarskie Łucka To nowocześnie wyposażona przychodnia, gdzie pracują doświadczeni, przemili i dyskretni ginekolodzy. Dodatkową zaletą przychodni jest to, że miejscu można wykonać różnorodne badania, jestem tam laboratorium i poradnie np, laktacyjna :)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez marysienka » Śr lis 18 2020, 14:54

To koniecznie szpital Medicover <3 i do prowadzenia ciąży a tym bardziej do porodu! Super warunki i opieka
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez chaberka » Wt gru 08 2020, 17:25

Znam szpital medicover ale z nieco innej strony, bo miałam tam zabieg usuwania endometriozy głęboko naciekającej, rzeczywiście specjaliści są tam niesamowici przynajmniej jeśli chodzi o tą chorobę, dopiero tam się dowiedziałam wszystkiego na ten temat
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez natasza098 » Wt gru 29 2020, 14:38

Na szczęście ja na swoją ginekolog nie mogę narzekać, chodzę do niej od lat i wiem że zawsze w razie czego mi pomoże, dobierała mi też tabletki antykoncepcyjne i dobrze trafiła bo vines biorę już drugi rok i nie narzekam
natasza098
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt lip 25 2017, 13:29

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez kwiatuszekK » So sty 30 2021, 21:37

Ja chodzę do ginekologa pod Warszawą już dobrych kilka lat. Jest to naprawdę dobry specjalista który wiele razy już mi pomagał w różnych sytuacjach. Teraz ostatnio też na suchość w pochwie zamiast jakiś dziwnych specyfików zalecił mi żel feminum z dobrym składem który nie pozostawia śladów na bieliźnie.
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Ginekolog - Warszawa

Postprzez Elifka » Śr sty 26 2022, 00:31

Dobrym ginekologiem w Warszawie jest pani Siemion Małgorzata, przyjmuje w Babka Medica - https://babkamedica.pl . Pani ginekolog jest naprawdę miła, zawsze dużo pytań zadaje o samopoczucie, różne objawy itd. Widać, że się interesuje, a każde badanie jest długie i dokładnie. Mam odczucie, że jestem w dobrym rękach więc "trzymam się" jej i nie planuję żadnych zmian lekarza.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31


Powrót do Mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron