kolejne dziecko-decyzja

Moderatorzy: extreme, saba79

kolejne dziecko-decyzja

Postprzez ktos bliski » Pt cze 09 2006, 12:52

Dziewczyny sorry, że tym razem weszłam tu anonimowo, ale mam dosyć pewnej sytuacji, pewno się domyślicie kto pisze, ale proszę nie snujcie domysłów. Napiszcie co robic, gdy rodzina co jakis czas rzuca uwagi na temat tego, ze powinnismy miec drugie dziecko, ja nie jestem juz mloda, a z pierwszym dzieckiem mialam duze klopoty i nie wiem czy zdecydujemy sie na kolejne, a mowienie o moim dziecku "to taka jedynaczka rozpieszczona" nijak sie ma do rzeczywistosci. A moze wymyslec jakas fantastyczna historie na odczepke? Mozecie pisac tez bez nickow, chodzi mi o szczerosc, nie piszcie pode mnie, poprostu co o tym myslicie. Troche to dołujące. :(
ktos bliski
 

Postprzez Sylwiatko » Pt cze 09 2006, 13:33

Hehe ja tak miałam dośc długo.Zresztą po suwaczkach widać że pomiędzy moimi dziećmi jest prawie 8 lat różnicy :) No tak rodzinka daje w kość.Ja zapowiedziałam,że drugiego dziecka nie chce.Kiedy nie mogli pojąć mówiłam ,że to nie odemnie zależy.Skoro ten na górze nie zsyła mi bobasa to tak musi widocznie być.Odpóścili.Napewno nie możesz obnosić się z tym,że się zabezpieczacie (jeśli tak jest) bo tak to rodzinka nigdy nie da spokoju.
Pozdrawiam :)
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa


Powrót do Mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości