CZY SA MAMY KTÓRE RODZIŁY W KRAPKOWICACH???

Moderatorzy: extreme, saba79

CZY SA MAMY KTÓRE RODZIŁY W KRAPKOWICACH???

Postprzez PatiGr » Śr lis 16 2005, 11:49

PROSZĘ PODZIELCIE SIĘ WRAŻENIAMI...POZDRWÓWKA :D
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez Ania72 » Pt lis 18 2005, 17:20

Ja rodziłam w Krapkowicach co prawda było to ponad rok temu ale bardzo dobrze zapamiętałam pobyt w tym szpitalu. Mimo bardzo wielu negatywnych opini zdecydowałam się na poród właśni tu.Byłam bardzo miło zaskoczona opieką jaką zaoferowały położne podczas porodu jak i po. :)
Avatar użytkownika
Ania72
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lis 17 2005, 01:00
Lokalizacja: Krapkowice

DziĘki

Postprzez PatiGr » Śr lis 23 2005, 15:50

Witaj Aniu.Dziękuję za jakąkolwiek pocieszającą wiadomość...To fajnie że masz dobre wspomnienia.A mogę zapytać skąd jesteś i do jakiego lekarza chodziłaś??Ja wkrótce mam termin bo na 10 grudnia.Chciałam rodzić w Opolu ale wszyscy mi odradzają..na temat Krapkowic też słyszałam złe opinie i te dobre też..A nie wiesz czy ordynatror Milejski jest w porządku gościem??Bo wiesz co mam od ortopedy wskazanie do rozpatrzenia rozwiązania ciżąy cięciem i poszłam się go zapytać do szpitala jak mam się nastawiać a on mi odpowiedział "Da się załatwić"Tak ale chyba nie miał na myśli że mam nu zapłacić???Sama nie wiem na co się zdecydować...Pozdrawiam.Ja jestem z Dobrej-może nawet się znamy???czekam na odpowiedź.pa pa :D
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez Ania72 » Śr lis 23 2005, 16:37

Witaj PatiGr!
Mieszkam w Krapkowicach moim lekarzem prowadzącym był Skuza. Z Milejskim miałam bardzo mały kontakt,trudno mi jest o nim cokolwiek powiedzieć.W Opolu rodziłam pierwsze dziecko ale to było11 lat temu,wiele znajomych moich rodziło tam i były bardzo zadowolone. porównując warunki jakie są w Krapkowicach to przy Opolu wypada bardzo słabiutko.Jednak tak jak pisałam wcześniej podczas porodu było "całkiem sympatycznie".Wiadomo ,że jeśli okaze sie ,że wystąpią jakieś komplikacje to nawet w najlepszym szpitalu i najlepsi lekarze różnie moga sobie poradzić.

Bądż dobrej myśli i trzymaj się.
Avatar użytkownika
Ania72
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lis 17 2005, 01:00
Lokalizacja: Krapkowice

Postprzez PatiGr » Śr lis 23 2005, 22:02

Hej.Dzięki za odpowiedź.Oj to Ty juz duże masz dzieciątko pierwsze.No widzisz ja młoda i nie wiadomo co wybrać.Chciałabym i dobrze dla siebie i dziecka.No ale tak jak to zwykle bywa zalezy na kogo się trafi w szpitalu.A nie wiesz przypadkiem jak jest w Opolu z porodami w wodzie?Bo bardzo chciałam na początku tam,ale mówię od wielu osób teraz słyszałam złe opinie na temat Opola więc jakoś się zniechęciłam.I minusem tam jest duża liczba porodów..jak rzeźnia pewnie..Nawet ie umiem sobie tego wyobrazić..A jakie znasz opinie na temat Krapkowic od swoich znajomych??No a widzisz ja znowu na temat Skuzy też słyszałam dużo negatywnych opinii..Co osoba to różna opinia i doświadczenie..Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez Ania72 » Cz lis 24 2005, 10:16

Witaj!
Musisz sama zadecydowć gdzie urodzić z jednej strony to faktycznie Opole to "fabryka małych dzieci" ale warunki napewno są tam na naprawdę wysokom poziomie.Ja zdecydowałam się na poród w Krapkowicach z tego powodu ,że z dzieckiem było wszystko w porządku i zapewniono mnie że nie bedzie żadnych komplikacji podczas porodu(chociaż one mogą zdarzyć się niemal zawsze).Co do opini moich znajomych to tak jak już pisałam różne ale można podzielić je tak:ciąża i poród bez komplikacji-zadowolone,natomias po cesarskim cięciu przes długi czs miały gorączkę nie mogły karmić dzieci no i były w podłym nastroju a jeszcze co gorsze przewożone właśnie do Opola z zapaleniem otrzewnej. Już będę kończyć bo boje się,że Cię wystraszę a tego wcale nie chcę.Najważniejsze jest pozytywne nastawienie.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Ania72
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz lis 17 2005, 01:00
Lokalizacja: Krapkowice


Powrót do Opolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron