PORADNIA GASTROLOGICZNA W OPOLU-CZY KTOŚ KORZYSTAŁ??

Moderatorzy: extreme, saba79

PORADNIA GASTROLOGICZNA W OPOLU-CZY KTOŚ KORZYSTAŁ??

Postprzez PatiGr » Śr mar 07 2007, 13:18

DZIEWCZYNY CZY MIAŁYŚCIE MOŻE DO CZYNIENIA Z PORADNIA GASTROLOGICZNA W OPOLU TAM NA REYMONTA??JEŚLI TAK TO POWIEDZCIE MI COŚ NA TEMAT LEKARZY TAM PRZYJMUJĄCYCH..I CO WZIĄC ZE SOBA NA PIERWSZĄ WIZYTĘ?MÓJ SYNEK MA PROBLEMY ZE STOLCEM TZN ROBI RACZEJ NIEWŁAŚCIWE STĄD TA WIZYTA I ZASTANAWIAM SIĘ JAK WOGÓLE TAKA WIZYTA WYGLADA NA CO MAM SIĘ PRZYGODTOWAĆ NA JAKIE PYTANIA??PROSZE PODPOWIEDZCIE
Pati
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez aniaaaa2 » Wt kwi 10 2007, 22:10

a ja bym miała pyt synek mojej sistar musi isc gdzie jest ta poradnia i ty juz pewnie po jestes wiec co trzeboa no wiesz wiedziec co przygotowc i co miec ze soba denks;)
:)))))))))))
Avatar użytkownika
aniaaaa2
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt kwi 10 2007, 20:13
Lokalizacja: grabin

Postprzez PatiGr » Wt kwi 10 2007, 23:10

no niestety byłam juz predzej niz uzyska łM TU JAKaKOLWIEK ODPOWIEDŹ.przyznać muszę że ciężko tu o pomoc.no ale ja chętnie tobie pomoge.poradnia miesci sie na skrzyzowaniu ulic reymonta z ozimską,zaraz za nia jest szpital połozniczy.na pewno wiesz gdzie to jest.szczerze powiem ze troche zebrałam niemiłych opinii na temat lekarki z tej poradni ale to juz osobny temat...a co sie dzieje ze musicie isc??[/code]
Pati
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez aniaaaa2 » Śr kwi 11 2007, 09:23

krwawi on jak kupke oddaje był w szpitaku nic nie znalezli i powiedzieli ze jak bedzie tak dalej to musza isc do gastrologa:(
:)))))))))))
Avatar użytkownika
aniaaaa2
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt kwi 10 2007, 20:13
Lokalizacja: grabin

Postprzez PatiGr » Śr kwi 11 2007, 13:13

ale mocno krwawi czy to sa jakieś tylko pasma krwi?a miał robiony posiew kału??Może ma rotawirusy??a jakie te kupy normalne czy biegunkowe?
Pati
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00


Powrót do Opolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości