troche o sobie

Moderatorzy: extreme, saba79

troche o sobie

Postprzez karola2 » Pn sie 29 2005, 13:26

cześć . jestem na tym forum pierwszy raz. jestem w 31 tygodniu . właśnie odszedł ode mnie ojciec dziecka. prosze czy są osoby tutaj z trójmiasta które poradziłyby mi jak to przeżyć i nie zwariować, jak nie zaszkodzić dziecku tymi nerwami i smutkiem
Avatar użytkownika
karola2
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn sie 29 2005, 00:00

Postprzez mama_Magda » Wt sie 30 2005, 00:01

trzymam kciuki
Ostatnio edytowano Śr mar 14 2007, 13:58 przez mama_Magda, łącznie edytowano 1 raz
mama_Magda
 
Posty: 3627
Dołączył(a): So cze 18 2005, 00:00

Postprzez nutelka23 » Wt sie 30 2005, 08:15

Witaj Karola.Wiem jak sie czujesz bo mnie zostawił chlopak po 6 latach z 3 letnia córeczką.Byłam cholernie załamana ale pomyślałam że musze się otrząsnąć dla Wiktorii.
Od tamtego czasu minęło juz ponad 2 lata a ja mam męża i już dwoje dzieci a jeszcze w kwietniu 2003 roku świat dla mnie ie miał sensu.

Trzymaj sie cieplutko głowa do góry a wszystko będzie dobrze.JAk urodzi się twoje maleństwo to od razu świat nabierze różowych kolorów.


<kiss1>
97% ludzi trzyma rękę na myszce czytając posty. Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nutelka23
 
Posty: 1741
Dołączył(a): Śr sie 11 2004, 00:00
Lokalizacja: Rumia/gdzie diabeł mówi dobranoc

Postprzez _anna » Śr sie 31 2005, 17:41

Karola 2 Na początek odemnie duży całus <kiss1> na poprawe humoru. Wiem że to co powiem może wydawać ci się niezbyt pocieszajace ale postaraj się myśleć tylko o dzidziusiu w sposób pozytywny, bo twoje złe emocje mogą mu się udzielić - wiem co mówię jestem pedagogiem. Nie popadaj w przerażenie - że jeśli trochę popłaczesz to od razu maluch będzie smutasem przez całe życie. Trzeba cieszyć się tym że masz po serduszkiem największy skab. [smilie=prezent.gif] Trzrymaj się i głowa do góry. [smilie=kwiatek.gif]
Avatar użytkownika
_anna
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr sie 24 2005, 00:00

Postprzez karola2 » Śr sie 31 2005, 17:51

nutelka23 napisał(a):Witaj Karola.Wiem jak sie czujesz bo mnie zostawił chlopak po 6 latach z 3 letnia córeczką.Byłam cholernie załamana ale pomyślałam że musze się otrząsnąć dla Wiktorii.
Od tamtego czasu minęło juz ponad 2 lata a ja mam męża i już dwoje dzieci a jeszcze w kwietniu 2003 roku świat dla mnie ie miał sensu.

Trzymaj sie cieplutko głowa do góry a wszystko będzie dobrze.JAk urodzi się twoje maleństwo to od razu świat nabierze różowych kolorów.


<kiss1>


cześć kochana. dzięki za słowa wsparcia i pocieszenie. ja wiem,że to wszystko teraz wygłąda tak beznadziejnie i świat wydaje się niesprawiedliwy. jest po prostu ciężko samej borykać się z tym wszystkim zwłaszcza ze mam znowu jakieś komplikacje z ciąża. czuję się samotna z tym wszystkim i strasznie boję się o moją córeczkę. wiem, że nie ma sensu płakać po takim facecie, zresztą kiedy byłam w 7 tyg w szpitalu też bardzo się nie przejął całą sytuacją. mówił,że odejdzie już wiele razy ale ja tak bardzo go kochałam,że chciałam ratować ten związek na siłe. wiem że to nie miało sensu. on mnie już po prostu nie kocha. to boli ale bycie w takim sztucznym związku bolało chyba by bardziej, na razie jest mi strasznie ciężko ale mam nadzieję że będzie dobrze. ..kiedyś...może. mam pytanie jak bezpośrednio można wejść na forum dla samotnych mamuś i jak odpisywać na wiadomości, które otrzymuje. mam nadzieję że ta dotarła. pozdrawiam
Avatar użytkownika
karola2
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn sie 29 2005, 00:00


Powrót do Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości