Czy ktoraś z Was rodziła w Siemianowicach Śląskich???

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy ktoraś z Was rodziła w Siemianowicach Śląskich???

Postprzez anula-j » Pn lis 21 2005, 18:41

Witam. Za 3 miesiace porod. Chcialabym sie dowiedziec cos na temat szpitala w Siemianowicach. Jaka jest opieka? W sumie to moj lekarz jest z csk na ligocie ale slyszalam nie najlepsze opinie o tym szpitalu dlatego mysle o siemianowicach.
Avatar użytkownika
anula-j
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: KaToWiCe

Postprzez malutka_8 » Pt maja 05 2006, 00:10

Witaj.Chcialam sie tylko zapytac czy rodzilas w tych Siemianowicach? Bo ja takze zamierzam tu rodzic i chcialabym sie czegos dowiedziec ale jakos nikt sie nie odzywa na ten temat.
A moze teraz znajdzie sie ktos kto napisze cos o tym szpitalu? :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
malutka_8
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz kwi 13 2006, 13:10

Postprzez anula-j » Cz maja 18 2006, 21:30

Witam. Dlugo czekalam az ktos napisze cos na temat tego szpitala i niestety nie doczekalam sie. Lezalam tam juz w 35 tygodniu ciazy z powodu przedwczesnych skurczy. Bylam zadowolona z opieki. Wyszlam i wrocilam dopiero dzien przed porodem. Ogolnie pobyt w szpitalu wspominam milo. Porod tez chociaz nie ukrywam ze byly takie momenty kiedy musialam glosno wolac polozna bo np. odeszly mi wody plodowe, a bylam w sali porodowej calkiem sama, no i przyszla dopiero po 30 minutach. Niestety najgorsze jest to ze urodzilam coreczke calkiem siną. Byla owinieta pepowina. Szybko mi Ja zabrali. Pytalam co sie dzieje to wmawiali mi ze nic sie nie stalo i kazde dziecko sie takie rodzi co jest nieprawda. Jednak najgorsze jest to, ze ukryli przede mna prawde. Od samego urodzenia Oliwcia strasznie krzyczala bo placzem tego nie moge nazwac. Szukalam pomocy u wielu lekarzy i kazdy twierdzil ze to kolka. Dopiero po 2 miesiacach znalazlam swietna lekarke ktora zaczela mnie kierowac po specjalistach i okazalo sie ze moja coreczka miala przy porodzie silny wylew krwi do mozgu. W szpitalu nie powiedzieli mi o tym co sie tak naprawde stalo i moje malenstwo cierpialo prawie 3 miesiace wrzeszczac z bolu glowy. Teraz dostaje odpowiednie leki i jest coraz lepiej. Musze przezyc te najgorsze chwile do momentu az krew z mozgu sie calkiem wchlonie i znkina bole glowy. Mam zal do lekarzy ze szpitala bo gdyby od razu powiedzieli co sie stalo to moglabym od razu pomoc coreczce. Jednak nie chce zebys przez to co napisalam uprzedzila sie do tego szpitala i lekarzy. Ja mam swoje zdanie o lekarzach i juz raczej nigdy go nie zmienie. A rodzic gdzies musimy ;) Pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania.
Avatar użytkownika
anula-j
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: KaToWiCe

Postprzez mamanatalki » So maja 20 2006, 20:17

Ja bym ich zaskarzyla!!do sadu podała jak mozna :evil: :evil: :evil:
normalnie to az nerw mi sie zruszył jak czytalam to co napisalas-trzymam kciuki za malutka zeby szybko do zdrowia wrocila
biedulka ale ja musialo bolec :( :(
Avatar użytkownika
mamanatalki
 
Posty: 544
Dołączył(a): Pn kwi 10 2006, 20:10

moja siostra rodziła w SIemianowicach

Postprzez mama-jana » So lip 08 2006, 15:39

i niestety nie może powiedzieć za dobrze o tym szpitalu, olewający persolel, którego średni czas reakcji to pół godziny, po porodzie okazało się, że Oli ma krótkie wędzidełko i nie ssie piersi - wtedy jeszcze nie było to z tym wędzidełkiem takie oczywiste i oczywiście niepowodzenia w karmieniu przypisywali tylko Madzi, była zrezygnowana i nieszczęśliwa, bo mały ciągle płakał z głodu, a położne miały to gdzieś. Ostatecznie jest butlowcem, a poród moja siostra wspomina niestety źle
Avatar użytkownika
mama-jana
 
Posty: 242
Dołączył(a): Śr lip 05 2006, 11:00
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez aneczka255 » Pn sie 21 2006, 17:23

witam ja rodzilam w siemianowicach i jestem zadowolona sa osoby ktore nie powinny tam pracowac ale sa ktore zasługuja na duzy plus ja daje im 4+
Avatar użytkownika
aneczka255
 
Posty: 195
Dołączył(a): Pt lut 03 2006, 22:50
Lokalizacja: siemianowice sl


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości