Proszę o opinię...

Moderatorzy: extreme, saba79

Proszę o opinię...

Postprzez monikaw32 » Wt maja 23 2006, 10:05

Witam wszystkie mamy! Będę rodzić w grudniu. Chciałabym zebrać troche opini na temat szpitala w Sarych Tarnowicach. Oczywiscie chodzi mi o położnictwo i noworodki. Czy któraś z Was chodziła do doktora Tischlera? On jest chyba tam ordynatorem. Co o Nim myślicie? Czy jest przy porodzie czy wogle jest dobrym lekarzem itp. I jeszcze jedno- polećcie mi proszę dobra połozną. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Avatar użytkownika
monikaw32
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt kwi 07 2006, 09:14
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez maganana » So maja 27 2006, 11:57

Czesc.
Ja rodzilam w Tarnowicach Starych. Mialam cesarke.Tiszler
jest tam ordynatorem, mialam okazje trafic na badanie ktore on mi wykonywal. Taki niedelikatny facet, ale podobno dobry. Mnie prowadzila lekarka Kristofek, fajna babka, zreszta tam wszyscy lekarze sa bardzo mili. Co do poloznej, to z tego co wiem to Kaszuba bardzo nie mila jest. Zreszta kolezanka obok mi mowila,ze to jest tak ze one dochodza tylko do ciebie a tak to sama rodzisz a jak sie zaczyna cos dziac to sa przy tobie oraz lekarz. Opieka fajna...mile siostry, natomiast na noworodkowym wiekszosc jest nie mila,ale da sie przezyc. W razie jakichkolwiek pytan to pisz na gg 1785777 albo maga.nana@wp.pl
Avatar użytkownika
maganana
 
Posty: 102
Dołączył(a): Pt lis 04 2005, 01:00


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości