Opuchlizna nóg

Moderatorzy: extreme, saba79

Opuchlizna nóg

Postprzez patian » N cze 10 2007, 20:17

Cześć dziewczyny mama problem, bardzo puchną mi nogi, może macie jakieś sposoby na tą dolegliwość. lekarz proponuje mi jakieś leki na krążenie, ale nie wiel czy się zgodzić. Co wy na to :?:
Avatar użytkownika
patian
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz lut 22 2007, 17:54
Lokalizacja: Blachownia

Postprzez bina » Wt cze 12 2007, 21:28

czy ta opuchlizna nóg spowodowana jest ciażą????
bo jeżeli jesteś w ciaży to jest naturalne, tym bardziej przy takiej pogodzie. JA jak byłam w ciaży to nogi miałam jak balony gin zalecił trzymanie wysoko nóg, oraz moczenie w letniej wodzie z mydlinami z szarego mydła.
a jeżeli lekarz zalecił Ci branie jakiś leków no to ja nie będe podważć kompetencji specjalisty.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
bina
 
Posty: 1631
Dołączył(a): Cz gru 29 2005, 19:47

Postprzez kochana26 » Cz cze 14 2007, 19:55

jezeli jesteś w ciąży to normalne jeszcze w takie upły jak teraz. Ja też jestem w ciązy i mam taką dolegliwośći jedynie co możesz zrobić to ograniczyć ilośc soli czy wegety w potrawach ale to i tak za duzo nie da.
Avatar użytkownika
kochana26
 
Posty: 150
Dołączył(a): Cz kwi 05 2007, 19:54

Postprzez patian » Cz lip 12 2007, 19:00

kochana26 napisał(a):jezeli jesteś w ciąży to normalne jeszcze w takie upły jak teraz. Ja też jestem w ciązy i mam taką dolegliwośći jedynie co możesz zrobić to ograniczyć ilośc soli czy wegety w potrawach ale to i tak za duzo nie da.


Bardzo dziękuję za odpowiedź, już się dowiedziałam. Miałam brać lek o nazwie SADAMINA. Jednak jego działanie nie jest do końca poznane pod względem oddziaływania na dziecko i w związku z tym nie biorę go! Opinie lekarzy są pod tym względem podzielone :?:
Avatar użytkownika
patian
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz lut 22 2007, 17:54
Lokalizacja: Blachownia


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości