Przychodnia preluksacyjna

Moderatorzy: extreme, saba79

Przychodnia preluksacyjna

Postprzez pati.n » Pt lip 06 2007, 16:55

Witam,

poszukuje przychodni preluksacyjnej w Katowicach lub okolicach. Musze zrobić usg bioder dziecka w pierwszym miesiącu zycia a termin w przychodni na Raciborskiej mam dopiero jak mała będzie miała 2,5 m-ca. Czy ktos zna adresy innych przychodni tego typu gdzie sa krótsze kolejki? Albo gdzie mozna zrobic to prywatnie i ile taka wizyta kosztuje?

Prosze o pomoc

Pozdrawiam
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez anula-j » Pt lip 06 2007, 21:48

Ja robiłam pierwsze badanie prywatnie w Siemianowicach na bytkowie. A następne w centrum zdrowia matki i dziecka w katowicach ligocie. Tam jest poradnia preluksacyjna. Tyle ze z tego co pamietam tez dalekie terminy.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
anula-j
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: KaToWiCe

Postprzez anula-j » Pt lip 06 2007, 22:39

Jeszcze raz ja :lol: Jeśli chodzi o prywatne badanie to jak najbardziej polecam tą przychodnie :arrow: http://www.usgkrzeminska.pl/ Byłam tam kilka razy i jest naprawdę super. Maja wielu specjalistów i jak człowiek musi bardzo szybko pomóc dziecku lub wiedzieć co mu jest a państwowo trzeba czekać miesiącami na wizytę to naprawdę warto spróbować tam. Fakt ze to kosztuje ale w niektórych sytuacjach warto zapłacić. Usg bioderek tez tam robią. pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
anula-j
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: KaToWiCe

Postprzez pati.n » Pn lip 09 2007, 15:56

Anula-j dziekuję za informacje, zadzwoniłam i sie umówiłam. Niestety obdzwonienie wszystkich państwowych palcówek nic nie dało :(, termin jaki wyznaczali nadaje sie na usg kontrolne, ale w 3 miesiącu zycia dziecka.... W jednej nawet usłyszłam, że trzeba było sie zapisac ZANIM dziecko sie urodziło :?

Pozdrawiam
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez anula-j » Pn lip 09 2007, 20:35

Witam :D Cieszę się że jakoś pomogłam :D A to co się dzieje ze służbą zdrowia to juz totalna porażka :evil: Brak słów :!: Ja w sumie sporo wydałam na prywatne wizyty bo czasami nie można czekać az pół roku na wizytę. A tyle musiałam czekać np na wizytę u kardiologa :roll: A diagnozę musiałam znać duzo wcześniej.... Więc szkoda słów :!: pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
anula-j
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: KaToWiCe

Postprzez pati.n » Pt lip 20 2007, 12:06

Byłam, załatwiłam :) krótkie terminy, profesjonale usługi, miła obsługa - szkoda, że nie może tak być państwowo... :(
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez anula-j » Pt lip 20 2007, 12:27

Szkoda, szkoda :( Ze zeby było, szybko, sprawnie i z miłą obsługą trzeba płacić :evil: Moim zdaniem ta przychodnia jest naprawdę super :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
anula-j
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: KaToWiCe


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości