Żłobek w Katowicach

Moderatorzy: extreme, saba79

Żłobek w Katowicach

Postprzez pati.n » Wt paź 23 2007, 11:46

Witam,

chcialam zapytac czy któras z Mam posyłała swoje pociechy do żłobka na Szeptyckiego (osiedle Paderewskiego-koło Medisu) lub na Ligonia obok Urzedu Wojewódzkiego?

Prosze napiszcie jakie macie opinie na ich temat

Pozdrawiam i dziekuje :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Naina » Wt paź 23 2007, 11:57

ja też niebawem będę mieć ten "problem"...
jednak ja mam bliżej do żłobka na tysiącleciu i o nim słyszałam dobre rzeczy... ale też chętnie poczytam co Ci odpiszą inne mamy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Naina
 
Posty: 5696
Dołączył(a): N maja 13 2007, 14:50
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Shrek » Pn paź 29 2007, 16:28

Moja córa 2 lata chodziła do żłobka na Szeptyckiego. Bardzo Ci polecam ten żłobek, moje drugie dziecię też tylko tam zapiszę. Bardzo dobra opieka i naprawdę atmosfera super. Fajne babeczki, opiekunki, widac że lubią to co robią. Bardzo fajny i duży plac zabaw, dzieciaczki jak jest ciepło usypiane są w wózeczkach na podwórku, te maluszki oczywiście, jedyna rzecz jaką musisz tam przynosić to papmki, dostajesz swoją szafeczkę zamykaną na kłódkę i nawet ciuszków nie musisz przynosić. Codziennie rano jest wystawiona sterta świeżych ubranek, przewijaki i przebierasz. Przynajmniej tak było 2 lata temu. Uczą nocnikowania, no naprawdę polecam, w starszych grupach już jest inaczej, bo prawie jak w przedszkolu. Ale z tego co widzę to Twoja pociecha malutka. Oczywiście nie obyło się i bez przygód mojej Julki, ale jak to każde dziecko lubi cś nabroić.

Natomiast zdecydowanie odradzam żłobek na Ligonia, jak nasz był zamknięty w lipcu bodajże to tam był zastępczy, porażka, moja mała codziennie z płaczem wchodziła i wychodziła, i dopieły tam babki swego jak kiedyś oddały mi dziecko a ona miała w ręce całe mokre skarpetki i latała na boso, nie mówiąc o bluzce, więcej tam już nie poszła, tydzień to było wszystko.

Potem w sierpniu dzieciaki z Ligonia chodziły na Szeptyckiego i mamy na siłę chciały przepisać tam swoje dzieciaczki.

Jak masz pytanka to pisz, jak będę mogła to pomogę :D
JULIA
Obrazek
ZUZIA
Obrazek
Avatar użytkownika
Shrek
 
Posty: 2322
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Postprzez pati.n » Pn paź 29 2007, 20:00

Bardzo dziękuję za pomoc. Juz wiem, który wybiore :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez pati.n » Pt kwi 04 2008, 10:42

Może ktos jeszcze napisze cos o żłobku?
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości