W co lubicie grać w czasie wolnym, rodzice?

Moderatorzy: extreme, saba79

W co lubicie grać w czasie wolnym, rodzice?

Postprzez salah » Wt sty 12 2021, 14:10

Witajcie, drodzy Rodzice :). Wiem, że dzieci, zwłaszcza w wieku niemowlęcym, są niesamowicie angażujące i to zarówno pod względem stricte fizycznym, jak i psychicznym, czy, mówiąc inaczej, emocjonalnym. Jak na dzień dzisiejszy wyglądają zatem Wasze wieczory, ten w domyśle spokojny czas przeznaczony tylko i wyłącznie dla Was? Macie w ogóle taki czas? Korzystacie z jakiś rozrywek dla odstresowania się, gracie w jakieś gry? Dla mnie to głównie jednoręki bandyta w wersji poleconej na podlinkowanej stronie, bo można tam grać za darmo i po prostu sobie klikać. Dajcie znać, co o tym sądzicie? Pozdrawiam!
salah
 
Posty: 40
Dołączył(a): Śr kwi 25 2018, 23:25

Re: W co lubicie grać w czasie wolnym, rodzice?

Postprzez salamandiks4 » Cz lut 25 2021, 11:51

Jeśli kogoś interesują gry hazardowe to polecam sprawdzić na stronę https://jednoreki-bandyta.pl/poker-online/ Poker to najpopularniejsza na świecie gra, w której wykorzystuje się karty. Nie dziwi dlatego fakt, że tak wiele osób lubi grywać w pokera. Ja sama lubię a na tej stronie mogę zagrać za darmo.
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: W co lubicie grać w czasie wolnym, rodzice?

Postprzez pesta » So lis 19 2022, 13:46

Dziś na pewno ogromnym hitem jest Obrysuj i Wygraj w M1 Czeladź, wystarczy podejść do Punktu Obsługi Akcji i podstemplować u hostessy dowód/ody zakupu, wypełnić dane w aplikacji i wybrać kształt do obrysowania.
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości