Polecam szkołę rodzenia

Moderatorzy: extreme, saba79

Polecam szkołę rodzenia

Postprzez Attka » So lis 05 2005, 19:28

Jeżeli zastanawiacie sie nad szkołą rodzenia w Poznaniu to z czystym sumieniem polecam szkołę jagody Łuczak-Wawrzyniak. Zajecia prowadzone są bardzo ciekawie i zaspokajają głód praktycznej wiedzy na temat porodu i pielegnacji noworodka. Poza tym otrzymałam bardzo ważne informacje o tym jak i co robić, aby byc dobrym rodzicem. Gimnastyka dla kobiet w ciąży też bardzo mi sie podobała, że nawet ćwiczyłam w domu. Od czasu, kiedy zaczęliśmy z mężem uczęszczać do szkoły nasze rozmowy o tym co nas czeka stały sie rzeczywiście na temat. Tak przynajmniej czuję. Chyba bardzo wydorośleliśmy po tych zajęciach, gdyż poczuliśmy, że stajemy sie bardzo prawdziwymi rodzicami :wink: :D
Zajęcia odbywają sie na Wojskowej, a wszelkie informacje o szkole i zajęciach zawarte są na stronie www.cafebocian.pl Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych.
Attka
 

szkoła rodzenia

Postprzez Dana34 » Cz lis 17 2005, 22:57

czy ktoś słyszał o szkole, gdzie podstawą jest joga? czekam na informacje
Dana34
 

Re: szkoła rodzenia

Postprzez a_g_a » So lis 26 2005, 18:48

Dana34 napisał(a):czy ktoś słyszał o szkole, gdzie podstawą jest joga? czekam na informacje

Witam! słyszałam że przy szpitalu na Engla działaja aż trrzy szkoły rodzenia, z czego jedna z nich na pewno ma w programie jogę
pozdrawiam
aga
Avatar użytkownika
a_g_a
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn lis 21 2005, 01:00
Lokalizacja: poznań


Powrót do Wielkopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości