Do mam z Piły! (niedlugo sie tam przeprowadzamy)

Moderatorzy: extreme, saba79

Do mam z Piły! (niedlugo sie tam przeprowadzamy)

Postprzez kiki78 » Pn sty 30 2006, 23:21

Witam serdecznie, mam na imie Kasia jestem mama 1,5 rocznej Oli a w czerwcu rodzi sie nasz drugi maluch.
W marcu przeprowadzamy się do Piły ze wzgl ze maz dostal tam nowa prace, dlatego poszukuje namiarow na bardzo dobrego sprawdzonego ginekologa-poloznika (prywatny gab) ale takze pracujacego w szpitalu w Pile. Wiem ze w Pile jest tylko jeden szpital i jestem strasznie ciekawa opinii o nim, jak przebiega tam porod, jaka jest potem opieka nad matka i maluszkiem po porodzie?
Niestety bedz tam sami z mezem nie mamy zadnych znajomych, nic, dlatego potrzebuje rowniez namiarow na dobra przychodnie aby znalezc pediatre dla Olenki i lekarza rodzinnego dla nas, labolatorium....
Nie chcialabym sie zglosic do pierwszego lepszego lekarza bo wiadomo taki sprawdzony i polecony przez Kogos jest najlepszy dlatego mam ogromna prosbe do mam i przyszlych mamus o wszelkie rady i informacje za ktore bede bardzo wdzieczna.
Bardzo boje sie tej przeprowadzki jak to bedzie, kompletnie nie znam Pily a wszelkich informacji nigdzie nie moge znalezc, dlatego chetnie nawiaze kontakt z mami bo juz wkrotce zamieszkamy w Pile.
Serdecznie pozdrawiam
Kasia
kiki78
 

Postprzez Aniucha2 » Wt sty 31 2006, 11:36

Witaj!!
jestem mamą 10letniej Oli i 8 miesięcznej Nastusi.mieszkam w Pile od 10lat.niewiem w którym miejscu będziesz mieszkać więc niewiem gdzie bedziesz miała blizej do przychodni.jak należe do przychodni na Jadwizynie i moim lekarzem rodzinnym jest dr Banaś mam do niego zaufanie.zawsze trafiał w dzieśiątkę z diagnozą.Jeśli chodzi o szpital to jest róznie zalezy na jaką zmianę trafisz.Jesli chodzi o ginekologa to ja chodziłam do kobiety która nie pracuje w szpitalu ale byłam bardzo zadowolona.jeśli masz pytania to zapraszam również na gg mój numer to 2779336.chętnie nawiąże kontakt.pozdrawiam
Avatar użytkownika
Aniucha2
 
Posty: 310
Dołączył(a): So lip 09 2005, 00:00
Lokalizacja: piła

Postprzez kiki78 » Wt sty 31 2006, 12:23

Serdecznie dziękuję za odpowiedz i pomoc, juz mi lzej ze odezwala sie do mnie mama z Pily to zawsze krok na przod :D
Maz dostal prace w Philipsie wiec najbardziej by nam pasowalo zamieszkac gdzies najblizej fabryki a z tego co sie orientuje to Jadwizyn jest chyba niedaleko i Podlasie prawda? teraz jestesmy na etapie szukania tam mieszkania, w ta sobote pierwszy raz bedz w tej sprawie w Pile to moze sie juz cos wyjasni gdzie bedz mieszkac, to napewno dam znac. Bardzo dziekuje za nr gadulca napewno sie odezwe nie raz bo zielona jestem w wielu tematach dot. Pily :lol: a wiadomo rada doswiadczonej mamy i mieszkajacej w Pile bardzo mi sie przyda, no i ciesze sie ze juz udalo mi sie poznac Jedna mamusie, to bardzo mnie cieszy :D tez chetnie nawiaze kontakt, to moj nr gg 3414302
Serdecznie pozdrawiam
kiki78
 

Postprzez Aniucha2 » Wt sty 31 2006, 14:10

zgadza się podlasie jest blisko philipsa jadwiżyn też.jeśli chodzi o podlasie to jest to dzielnica w większości domków.radzę szukać na jadwiżynie :D jest to super okolica i wszędzie blisko.mój mąż też ma styczność z philipsem robi dla nich silniki.Mnie osobiście bardzo Piła przypadła do gustu jest tu duzo zieleni i ogólnie jest spokojnym miastem.Myślę,ze będzie się Wam dobrze mieszkać.Napisz mi jak masz ochotę jakiego lokum szukacie to może Ci coś poszukam.Pozdrawiam Ania
Avatar użytkownika
Aniucha2
 
Posty: 310
Dołączył(a): So lip 09 2005, 00:00
Lokalizacja: piła

Postprzez kiki78 » Wt sty 31 2006, 16:09

Dokladnie maz mowil mi tez ze podlasie to wiekszosc domkow wiec bardziej by nam pasowal wlasnie jadwizyn. szukamy narazie mieszkania do wynajmu 2-3 pokoje, o dosc dobrym standardzie w pelni umebloanego z lodowka pralka i internetem:) przede wszystkim cieplutkiego czystego itd... takiego odrazu do zamieszkania w sam raz dla rodzinki z dziecmi, no i na dosc dluzszy okres czasu bo 2-3lata, a cena hmm to wszystko jest do uzgodnienia ale zeby z oplatami nie wyszlo wiecej niz 1000zl. Ciesze sie ze jest spokojnym miasteczkiem bo tu w szczecinie mieszkam w samym centrum i mam serdecznie dosc tego gwaru a obok nie ma nawet jednego placu zabaw czy parku, koszmar, moze dla studentow dobre ale dla rodziny mieszka sie tragicznie, dlatego mam nadzieje ze w Pile znajdziemy wreszcie cos akurat dla nas i glownie z mysla o maluchach.
Jak jakies mieszkanko gdzies trafi Ci sie tzn namiary bede ogromnie wdzieczna pozdrawiam :D
Kasia-mama Oli (09.07.04) i czerwcowego Mateuszka (16.06.06)
Avatar użytkownika
kiki78
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt sty 31 2006, 13:50
Lokalizacja: Szczecin (wkrótce Piła)

Postprzez luncia24 » Cz lut 02 2006, 13:46

Witaj kiki78 ja równiez jestem z Piły imieszkam 200 metrów od Filipsa na Podlasiu. Jestem mamą prawie 3 letniego chlopca i 5,5 miesięcznego chłopca. Jeśli chodzi o ginekologa to ja tobie polecałabym Panią doktor Andryszak przyjmuje w prywatnym gabinecie oraz pracuje w szpitalu ja chodziłam do niej przez ostatnią ciążę i byłam bardzo zadowolona podaję tu jej numer tel. 604 560 128 myślę że nie pożałujesz. A jeśli chodzi o opiekę nad matką i maluszkiem o porodzie to bywa różnie aleja nie narzekałam było ok. Pytałaś o pediatrę. Ja również należę do przychodni znajdujacej się na ul. Łącznej ale nie do Dr. Banasia bo nie mam o nim dobrej opini(ma za dużo pacjentów i nie zawsze wszystkiego dogladnie) ja należę do Dr Mucke ale jak każdy lekarz każdy ma o niej inną opinie. Ja jestem zadowolona. Jednak powiem Ci ze jeśli chodzi o rzychodnie to dużym plusem jest tutaj to że bez żadnego ale lekarze jezdżą na wizyty domowe, gdzie w innych przychodniach niechętnie.
A pisałaś jeszcze że Twój mąż mówił że na Podlasiu jest większość domków ale są i także bloki. Pozdrawiam i zapraszam na moje gg 6223810 Justyna
Avatar użytkownika
luncia24
 
Posty: 331
Dołączył(a): N sty 22 2006, 20:53
Lokalizacja: Piła

Postprzez kiki78 » Pt lut 03 2006, 16:25

Dzięki Luncia za odpowiedz, wszystko notuje, gdyby tylko wlasnie udalo sie to mieszkanie znalezc i najlepiej wlasnie na jadwizynie czy podlasiu to by bylo super....bardzo serdecznie pozdrawiam i odezwe sie na gadulcu :D
Kasia-mama Oli (09.07.04) i czerwcowego Mateuszka (16.06.06)
Avatar użytkownika
kiki78
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt sty 31 2006, 13:50
Lokalizacja: Szczecin (wkrótce Piła)

Postprzez gość » N lut 05 2006, 15:04

cześć
ja mieszkam w pile od urodzenia(a mam juz niestety 32 lata).
jesli chodzi o jadwiżyn to bardzo polecam. jest to piekne osiedle z wiezowcami i blokami 4 pietrowymi.jest tam duzo zieleni, przestrzeni i na spacer nad rzeczke blisko. jesli chodzi o ceny to mysle ze za te 1000 zl cos znajdziecie(choc ceny sa naprawde rozne).jesli chodzi o lekarzy to moj syn rowniez nalezy do dr banasia i jestem super zadowolona( a troche tych lekarzy przeszlismy). do ginekologa chodze prywatnie wlasnie na jadwizyn. jest wspaniala i goraco polecam.
zycze powodzenia w kazdym kierunku!
gość
 

Postprzez kiki78 » Pn lut 06 2006, 17:13

Dziekuje serdecznie a te 32 latka to wcale nie duzo :D tez by mi najbardziej pasowalo mieszkanko wlasnie okolice jadwizyna czy podlasia ale co znajdziemy i gdzie to nie mam pojecia jak jest taki deficyt w Pile na mieszkania :(
Pozdrawiam i rowniez zycze pozdrowienia!
Kasia-mama Oli (09.07.04) i czerwcowego Mateuszka (16.06.06)
Avatar użytkownika
kiki78
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt sty 31 2006, 13:50
Lokalizacja: Szczecin (wkrótce Piła)

Postprzez Annie » Pt maja 26 2006, 21:08

KIKI a ja 4 lata temu się wyprowadziłam z Piły :)
Avatar użytkownika
Annie
 
Posty: 3022
Dołączył(a): So sie 21 2004, 00:00
Lokalizacja: Szkocja


Powrót do Wielkopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości