Endokrynolog-ginekolog w Szczecinie

Moderatorzy: extreme, saba79

Endokrynolog-ginekolog w Szczecinie

Postprzez MariaMagdalena » Pn mar 26 2007, 21:04

Witam! Szukam dobrego endokrynologa-ginekologa w Szczecinie. Najlepiej gdyby przyjmował w ramach umowy z NFZ, bo będę musiała zrobić trochę badań hormonalnych, a one nieco kosztują (wiem, bo już robiłam prywatnie). Zależy mi też na czasie, abym nie musiała czekać miesiąc na wizytę, więc nie wiem, czy znajdę kogoś, kto przyjmuje w ramach NFZ, ale na wszelki wypadek spytam - może ktoś ma jakieś informacje. Jeśli możecie, to podajcie namiary na jakiegokolwiek dobrego lekarza tej specjalności. Z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
MariaMagdalena
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn mar 26 2007, 18:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Endokrynolog-ginekolog w Szczecinie

Postprzez kwiaciarka » Pn mar 26 2007, 21:51

MariaMagdalena napisał(a):Witam! Szukam dobrego endokrynologa-ginekologa w Szczecinie. Najlepiej gdyby przyjmował w ramach umowy z NFZ, bo będę musiała zrobić trochę badań hormonalnych, a one nieco kosztują (wiem, bo już robiłam prywatnie). Zależy mi też na czasie, abym nie musiała czekać miesiąc na wizytę, więc nie wiem, czy znajdę kogoś, kto przyjmuje w ramach NFZ, ale na wszelki wypadek spytam - może ktoś ma jakieś informacje. Jeśli możecie, to podajcie namiary na jakiegokolwiek dobrego lekarza tej specjalności. Z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam.

Syrenicz Anhelii, Fucks,Birkenfeld - to sa podobno najlepsi endokrynolodzy ( bez ginekologii chyba) w Szczecinie.
Chodze do Syrenicza, przyjmuje na Slonecznym, niestety placi sie sporo - za wizyte 100, usg 50, biopsja 90. Badania hormonow swoja droga - najtaniej mozna zrobic chyba w Asklepiosie obok osiedla Kaliny.
Syrenicz jest super, ale jego wizyty mają nawet 5 cio godzinne opoznienia. Przed wizyta trzeba dzwonic i pytac ile jest opoznienia aby nie przyjsc za wczesnie i nie kwitnac w poczekalni. Ja zadzwonilam to mial dalekie terminy, ale jak powiedzialam ze jestem w ciazy i pilnie potrzebuje wizyty, zapisal mnie na nastepny dzien. Teraz powiedzial ze nastepnym razem mam wchodzic bez kolejki bo bede w zaawansowanej ciazy.
Avatar użytkownika
kwiaciarka
 
Posty: 1864
Dołączył(a): Pt mar 23 2007, 16:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez MariaMagdalena » Wt mar 27 2007, 11:58

Witaj Kwiaciarko! Dzięki za informacje. Mnie jednak potrzebny jest lekarz z jedną i druga specjalizacją. Może słyszałaś o przychodni na Piłsudskiego, albo o Małgorzacie Gawrońskiej czy też Annie Błażejczyk? Udało mi się odnaleźć nazwiska tych lekarzy, ale nie słyszałam o nich nic i nie wiem, do którego z nich warto sie udać.

Pozdrawaim.
Avatar użytkownika
MariaMagdalena
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn mar 26 2007, 18:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez kwiaciarka » Wt mar 27 2007, 12:01

MariaMagdalena napisał(a):Witaj Kwiaciarko! Dzięki za informacje. Mnie jednak potrzebny jest lekarz z jedną i druga specjalizacją. Może słyszałaś o przychodni na Piłsudskiego, albo o Małgorzacie Gawrońskiej czy też Annie Błażejczyk? Udało mi się odnaleźć nazwiska tych lekarzy, ale nie słyszałam o nich nic i nie wiem, do którego z nich warto sie udać.

Pozdrawaim.

Niestety nie slyszalam o tych nazwiskach. Moze w necie cos znajdziesz ? Na jakichs forach?
Tamtych endokrynologow co napisalam polecil mi moj gin.
Avatar użytkownika
kwiaciarka
 
Posty: 1864
Dołączył(a): Pt mar 23 2007, 16:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez MariaMagdalena » Wt mar 27 2007, 12:07

Właśnie przewertowałam cały internet i nic o nich nie znalazłam. Na innych forach też szukam, ale jakoś nie spotkałam nikogo, kto by znał tych lekarzy. Próbuję dalej i dziękuję za chęć pomocy.
Avatar użytkownika
MariaMagdalena
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn mar 26 2007, 18:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez marchewka07 » Cz maja 03 2007, 13:38

Nie znam niestety dr Błażejczyk ale tak sobie myśle ze jeśli przyjmuję w przychodni u Syrenicza (Asymed ul .Nałkowskiej 4)to raczej jest dobra. Dr Syrenicz to super lekarz i nie dobierałby sobie złych współpracowników;). Nie jestem pewna ale wydaje mi się, że profesor Rzepka- Górska (ginekolog) również robi specjalizację z endokrynologii; poza tym jest autorką rozdziałów ginekologiczno-endokrynologicznych w książkach medycznych
Avatar użytkownika
marchewka07
 
Posty: 10
Dołączył(a): So kwi 14 2007, 17:35

Postprzez DZIUBAS » Cz maja 03 2007, 20:28

Witam!Nie wiem czy nie za późno odpowiadam ale na Piłsudskiego jest przychodnia a w niej słyszałam "spoczko" babeczka...jak przyjdziesz wcześniej rano zaklepać sobie kolejkę to nawet tego samego dnia przyjmą ale musisz już tam warować przed otwarciem przychodni...tak było jakiś rok temu ...a jak lekarz Ci nie podpasuje to warto chociaz sobie badania na NFZ tam porobić...powodzenia!!!!Ja sama jak beczka hormonalna ;)
Avatar użytkownika
DZIUBAS
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 10:42

Postprzez siwa2244 » Cz lip 12 2007, 17:02

Witam
Czy może słyszałyście o Dr Watrak, prawopodobnie przyjmuje właśnie na Piłsudzkiego w przychodni?
Avatar użytkownika
siwa2244
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 12 2007, 16:57


Powrót do Zachodnio-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości