Nietolerancja laktozy-Czy gdzieś robią takie badania??

Moderatorzy: extreme, saba79

Nietolerancja laktozy-Czy gdzieś robią takie badania??

Postprzez PatiGr » Cz mar 06 2008, 01:33

Witam czy wiecie może gdzie można zrobić jakieś badania w kierunku nietolerancji laktozy???Bardzo prosż eo pomoc.ja jestem z opolskiego ale u nas chyba marne szanse...no i oczywiście chyba prywatnie...Pozdr...czekam na odp
Pati
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez anuleczkaM » Pt mar 07 2008, 01:26

witaj.
Moja córka miała robione te badania w szpitalu we wrocławiu na ul.Kamieńskiego w szpitalu.Na kasę chorych.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
anuleczkaM
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt mar 07 2008, 01:19

Postprzez PatiGr » Pt mar 07 2008, 10:02

Hej.A nie wiesz czy można gdzies zrobić prywatnie??I jak takie badania wyglądają??I co córka ma nietolerancje??Jakie sa objawy.,..coś nie cos o tym wiem...ale pewnie nie na zbyt wiele...Pozdrawiam
Pati
Avatar użytkownika
PatiGr
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00

Postprzez anuleczkaM » Pt mar 07 2008, 22:17

Witaj.
nie wiem gdzie prywatnie można takie badania wykonać.
Ola miał robione gdy lezała na oddziałe na badaniach bo miał problemy z kupami(zatwardzenia).trzeba było być na czczo i co pół godziny(chyba 5 razy)miała pobieraną krew z palców.Koszmar dla małego dziecka.
No i wyszła nietolerancja laktozy.objawów żadnych nie miała.teraz nie powinna pić zwykłego mleka bo i tak w tym przypadku nie przyswaja wapnia z niego.A może spowodować tylko bóle brzucha.inaczej jest z jogurtami i kefirami natyralnymi.To może jeść.A mleko niskolaktozowe niestety nie jest dostepne we Wrocławiu bo ma za krótką datę ważności i można go dostać koło Poznania.
Pozatym ola ma niedoczynnośc tarcxzycy,Hashimoto i łysienie totalne :( :( :(
Avatar użytkownika
anuleczkaM
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt mar 07 2008, 01:19


Powrót do Dolnośląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości