Postacie z bajki do zabawy

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Postacie z bajki do zabawy

Postprzez Janka79 » N paź 15 2017, 20:54

Czy wasze dzieci lubię bawić się figurkami z postaciami bajek? U mnie lubią bardzo Blaże i mega maszyny i właśnie szukam ciekawych zabawek tego typu. Dzieci u mnie marzą o całym komplecie takich zabawek. Gdzie szukać?
Janka79
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 19:53

Re: Postacie z bajki do zabawy

Postprzez karolina45 » Cz paź 19 2017, 22:25

Moim zdaniem takie zabawki są na topie. U mnie też psi patron, listonosz pat no i Blaze i mega maszyny . Przyznam, że w sieci mało kupuje, wolę drożej nie raz i jednak zobaczyć, dotknąć, wybrać coś fajnego dla dzieci. Kupuje często zabawki w sklepie stacjonarnym w Krakowie, gdzie wybór ich jest bardzo spory.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Postacie z bajki do zabawy

Postprzez Janka79 » So paź 28 2017, 17:46

Ja też jestem z tamtych okolic. Możesz podać namiary na ten sklep? Czasem coś okazyjnie dla dzieci potrzeba kupić dla dzieci w postaci zabawek lub coś do piaskownicy miałabym może blisko, po sprawdzone produkty.
Janka79
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 19:53

Re: Postacie z bajki do zabawy

Postprzez karolina45 » Pn paź 30 2017, 16:28

Sklep ten nazywa się Kimland i znajduje się nie daleko Ikei . Oznaczenia są, a więc pewnie znajdziesz. Czynny jest w tygodniu do 20 a w soboty do 18. Zerknij też przed wyjściem na aukcje w sieci Blaze i mega maszyny na: https://www.kimland.pl/zabawki-z-bajek- ... iali/blaze , aby pomyśleć co byś chciała kupić, bo wybór jest ogromny i w sklepie na pewno będzie Ci nie łatwo się zdecydować.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Postacie z bajki do zabawy

Postprzez Janka79 » Wt paź 31 2017, 22:26

To zdążę podejść do tego sklepu osobiście, bo dosyć długo jest czynny. Fajnie, bo wreszcie znajdę to co szukałam i do tego na miejscu. Pewnie zakupy nie skończą się na jednej rzeczy, bo widzę, że wybór bardzo duży.
Janka79
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 19:53

Re: Postacie z bajki do zabawy

Postprzez MrFiction » Wt lis 14 2017, 17:12

Znakomicie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Czas może się posuwać, przybierając nieregularne kształty. Sam w sobie jest z natury równomierny, ale kiedy zostaje zużyty, zmienia się w coś nieregularnego.
Avatar użytkownika
MrFiction
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz lis 09 2017, 14:40


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron