Sukienka na ślub cywilny

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Sukienka na ślub cywilny

Postprzez adax123 » Wt maja 23 2017, 12:29

Cześć kochane mamy :)

Idę za niedługo na ślub cywilny i zastanawiam się jaką sukienkę mam ubrać. Po ślubie będzie takie przyjęcie (mini wesele). Więc chciałabym ładnie wyglądać ale dodatkowo potańczyć trochę. Może wybrać coś z Chi Chi London (http://najlepszesukienki.pl/marki/chi-chi-london/) ? Słyszałam dużo dobrego? A może coś bardziej młodzieżowego typu NuNu?

Może wy mi podpowiecie jakie marki można popatrzeć żeby znaleźć coś ciekawego :)
ADA X :D
adax123

Re: Sukienka na ślub cywilny

Postprzez merlina » Cz lip 20 2017, 09:09

Wybór sukienek jakie można założyć na ślub czy inną uroczystość jest ogromny. Najlepiej byłoby poszukać podpowiedzi w sieci, czego przecież nie brakuje i jest w czym wybierać. Może lista takich sklepów z sukienkami na stronie tekstowy.net/popularne-sklepy-z-sukienkami-w-internecie/ w czymś pomoże. Jak sądzę, będzie to chyba najlepsza opcja. Przejrzeć te strony i samemu się przekonać.
merlina

Postprzez michalmazur » Pn kwi 16 2018, 14:37

wybór sukienek jest bardzo duży, każda znajdzie coś dla siebie

ma dobry punkt
michalmazur

Postprzez karpatka823 » Pn kwi 16 2018, 22:56

A patrzylaś może na ofertę Agnieszki Maciejak? U niej ubierają się gwiazdy, ale też zwyczajne osoby. Ma naprawdę piękne sukienki, na pewno znajdziesz coś dla siebie, w czym będziesz wyglądać naprawdę zjawiskowo.
karpatka823

Powrót do Zakupy