Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez PiOtRuLaKaCpErEk » N paź 26 2008, 20:23

Dziewczyny wypowiedzcie sie na swoim przykladzie , kazda z was uzywa na codzien tych sprzetow. A ja mam zamiar zamontowac nowy sprzet- zmywarke i zmienic stary sprzet na nowy chodzi mi o lodowko zamrazarke i kuchnie do zabudowy.
Powiedzcie mi , ktora firma jest najlepsza jak dla was. Rozgladalam sie za Aristonem bo mam pralke z tej firmy, ale pani w sklepie odradzila mi kupno piekarnika z tej firmy. Wg mnie najlepiej miec sprzet z jednej firmy, latwiej o dobranie kolorystyki, bo z tego co zauwazylam inox inox-owi nierowny.

Czekam na wasze wypowiedzi :)
Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano Pt gru 05 2008, 23:00 przez PiOtRuLaKaCpErEk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
PiOtRuLaKaCpErEk
 
Posty: 993
Dołączył(a): So wrz 11 2004, 00:00

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez dahl70 » N paź 26 2008, 21:03

Wszystko zalezy od tego jakiej klasy sprzet chcesz kupic. Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze ja mam wszystko (oprocz lodowko-zamrazarki) Siemens. Kiedy kupowalam doradzano mi Miele. Ale ja postawilam na swoim. Nastepnym razem kupie Miele! Ale nie lodowko-zamrazarke. Tu Miele wcale nie jest lepsza od wielu innych firm. Duzo firm ma sprzet chlodniczy produkowany przez inne firmy na zamowienie. Tak jest m.in. z Miele. Ja mam LG -extra szeroka z szufladowa zamrazarka. Super sprawa! Extra szerokie lodowki sa bardzo praktyczne - wlozysz duzy polmisek bez problemu. LG ma tez dosc duza dowolnosc mocowania polek, co nie jest bez znaczenia. Kostkarke do lodu ma wewnatrz szuflady, dzieki czemu nie zabiera ona polowy zamrazalnika. Polecam z czystym sumieniem.
Avatar użytkownika
dahl70
 
Posty: 402
Dołączył(a): So wrz 02 2006, 21:17
Lokalizacja: Szwecja

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez spartusia » N paź 26 2008, 23:35

ja zmywarke mam gorenje, lodówkę również ... zdecydowanie odradzam ...
kuchenkę i płytę gazową mam amica ... do zniesienia ... ale drugi raz bym sie nie zdecydowała ...

co do kupienia wszystkiego z jednej firmy ... chyba nie przejdzie ...
jdne firmy robia lepsze zmywarki inne lodówki, a jeszcze inne kuchenki ...
Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie :D
Avatar użytkownika
spartusia
 
Posty: 13691
Dołączył(a): Pn sie 01 2005, 00:00
Lokalizacja: Wroclove

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez asica » N lis 02 2008, 19:23

Ja mam sprzęt AGD z firmy ELECTROLUX...jestem zadowolona- jak na razie wszystko bezawaryjne ...
" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a mąż nie zawsze."


Obrazek
Avatar użytkownika
asica
 
Posty: 4045
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00
Lokalizacja: Pomorskie Ateny

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez malutka_8 » Pt lis 07 2008, 12:29

zmywarke mam bosh - jestem mega zadowolona - lodowka - Amica ,pralka - Amica - mam je od kilku lat i wszystko super ! zadowolona jestem bardzo !
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
malutka_8
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz kwi 13 2006, 13:10

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez beatagw » So lis 08 2008, 11:24

ja mam lodówke Polar,pralke Ardo, nie bede tam wszystkiego wymieniac , z tego co wiem amica nie jest taka zla ogólanie jestem z tego zadowolona, wogole apropo kupowania ja kupuje wszystko przez internet na stronach sklepów i udalo mi sie kupic pralke ktora w sklepie kosztuje 1 100 zl to na stronie internetowiej jest za 699zl normalnie przywozą do domu koszt to 50 zl,
ja kupowalam na stronie sklepu EURO RTV AGD na pewno znacie. popatrz tez w MEDIA MARKT mysle ze jak zapytasz sprzedawcy to na pewno ci doradzi w koncu nie kupujesz sprzetu za pare groszy tylko za pare set zl. wiec mysle ze nie wcisną ci bubla powodzenia
Avatar użytkownika
beatagw
 
Posty: 116
Dołączył(a): Pt lis 11 2005, 01:00
Lokalizacja: gorzów wlkp

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez mysiak » So lis 08 2008, 20:16

lodowke polecam LG
http://www.euro.com.pl/lodowki/lg-gr-b359ptqa.bhtml

ma nawiew nq kazdą półkę, jedzenie sie nie psuje, nie ma nieprzyjemnego zapachu w lodowce i co wazne sama sie rozmraza :) jest naprawde ekstra :)

kuchenke pod zabudowe polecam Amice z piekarnikiem elektrycznym :)
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez PiOtRuLaKaCpErEk » Pn lis 17 2008, 00:25

Wszystkim ogromne dzieki za wypowiedzi.

Spora grupa zapewne ma do czynienia ze zmywarkami , mam do was kolejne pytanie . Otoz zastanawiam sie nad dwoma modelami zmywarek, chodzi mi o to jakie programy sa najczesciej uzywane.
Jedna ma takie progr.:codzienny,delikatny,ekonomiczny,intensywny,mieszany,namaczanie,normalny,plukanie, szybki, silny.
Ta ma filtr samoczyszczacy, to spory plus.

Druga ma takie
progr.:automatyczny,delikatny,ekologiczny,ekonomiczny, intensywny,krotki,mycie wstepne,oszczedny.
Ta ma jeszcze 1/2 zalad. nie wiem czy sie sprawdza przy wielkosci 45cm, no i czy pobiera wody tyle samo co w calym cyklu.

Poradzcie , ktora wybrac, jakie programy sa najczesciej uzywane?
Avatar użytkownika
PiOtRuLaKaCpErEk
 
Posty: 993
Dołączył(a): So wrz 11 2004, 00:00

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez beatagw » Pn lis 17 2008, 18:43

ja skorzystam z opcji ktore sa w tej drugiej tzn program oszczedny, z namaczania wogole nie korzystam wlaczam ja codziennie wiec mi 45 cm wystarcza. to zalezy ile zbierasz naczyn i co ile chcesz ja wlaczac, program namaczanie sluzy do tego ze jak zbierasz naczynia przez 3 dni to sa one regularnie namaczane zeby nie zaschly lub wlasnie do namoczenia tych zaschnietych ja tego nie uzywam.
Avatar użytkownika
beatagw
 
Posty: 116
Dołączył(a): Pt lis 11 2005, 01:00
Lokalizacja: gorzów wlkp

Re: Która firma najlepsza-AGD

Postprzez PiOtRuLaKaCpErEk » Pn lis 17 2008, 20:50

Dziekuje za dpowiedz.:)
Avatar użytkownika
PiOtRuLaKaCpErEk
 
Posty: 993
Dołączył(a): So wrz 11 2004, 00:00

Re: Która firma najlepsza-AGD (expres cisnieniowy)

Postprzez PiOtRuLaKaCpErEk » Pt gru 05 2008, 22:59

A jakiej firmy jest najlepszy expres, do kawy czarnej i cappucino?
Kto sie wypowie?
Avatar użytkownika
PiOtRuLaKaCpErEk
 
Posty: 993
Dołączył(a): So wrz 11 2004, 00:00

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez dahl70 » So gru 06 2008, 13:18

Ja mam Siemensa. Osobiscie kawy nie pijam (czasem Nascafe) ale moj maz to straszny kawosz i smakosz. Podobno robi swietna kawe, duzo mozliwosci ustawien itd. Ale.....moj maz sie ciska, ze ciagle musi cos przy nim robic. Albo kawy dosypac, albo wody dolac, albo trzeba oproznic zbiornik, albo wlaczyc samoczyszczenie. Niby normalne, ale on by chcial zawsze tylko podejsc i nacisnac guzik - gotowe! :e_biggring:
My mamy taki: http://www.siemens-hushall.com/?5=TK69009&25=5463
Avatar użytkownika
dahl70
 
Posty: 402
Dołączył(a): So wrz 02 2006, 21:17
Lokalizacja: Szwecja

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez Alienora » Śr lis 21 2018, 00:10

Ja w sumie całe AGD do kuchni kupowałam na https://maxelektro.pl/nasi-producenci/bosch/ . Mają tam naprawdę duży wybór produktów marki Bosch, a naprawdę lubię tą firmę. Każdy sprzęt jaki od nich miałam zawsze był porządny i nie psuł się tak szybko jak inne :) Dlatego jak coś kupuje z AGD, to wybieram Bosch.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez smelka » Śr lut 27 2019, 23:55

Jeśli chodzi o takie mniejsze agd to na pewno polecam DUKA https://duka.com/pl/agd/tostery, sprawdzony producent z urządzeniami i akcesoriami kuchennymi. Jest w czym wybierać a ceny do tego atrakcyjne. I często promocje się trafiają, warto sobie namiar zapisać i w razie konieczności zamawiać co potrzebne. Na pewno z jakości będziecie zadowoleni.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez weronika259 » Pn lut 24 2020, 22:59

Wydaje mi się, że w kuchni niezbędne są również przeróżne urządzenia, które pomagają np. gotować. Mnie interesują konkretnie urządzenia wielofunkcyjne i w fajnych cenach znalazłam takie na stronie https://www.eldom.eu/ więc myślę, że się zainteresuje. Co o takich urządzeniach sądzicie? Używaliście już?
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez majkelina » Pn mar 23 2020, 21:55

my zamowilismy z nespresso ekspres do kawy i czekolady i teraz cala rodzina korzysta jak szalona :)
majkelina
 
Posty: 178
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez Mery6 » Wt cze 01 2021, 16:34

Może warto skorzystać z https://coffee-mat.pl/ Świetne ekspresy. Duży wybór.
Mery6
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lis 19 2017, 21:03
Lokalizacja: Opole

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez weronika259 » Pn lis 29 2021, 01:11

W sumie to jeszcze nie wiem która firma najlepsza, ponieważ dopiero zamierzam sobie kupić ekspres do kawy. Zależy mi już na takim profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie. W sklepie https://goo.gl/maps/ktYwfT32dsirmVRw9 oglądałam urządzenia różnych firm, porównywałam funkcje jakie mają i czym się między sobą różnią. Umówiłam się nawet z siostrą, że razem pojedziemy i pomoże mi wybrać.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez sabanek5 » Cz gru 02 2021, 17:42

Też chcę kupić ekspres do kawy. na pewno zobaczę na wasze polecenia.

______________________________
https://www.nowinytyskie.pl
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez marika89 » So mar 19 2022, 15:08

My wybraliśmy Breville Barista Max i jestem bardzo zadowolona. Przygotowuje pyszną kawę, ma wbudowany młynek, więc z rana pachnie świeżą kawą w całym domu ;) Sam ekspres pozwala na przygotowanie różnych rodzajów kawy w bardzo łatwy sposób. Uwielbiam go i nie zamieniłabym na żaden inny :)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Która firma najlepsza-AGD (EXPRES DO KAWY)

Postprzez kasia777 » Cz lis 10 2022, 08:45

Posiadam ekspres i bardzo często go używam. Ostatnio się niestety zepsuł i konieczna była naprawa. Trochę mnie to przerażało ale znalazłam firmę https://naprawa-pralki-szybko.pl/, która fachowo zajmuje się naprawą sprzętów AGD od ekspresów po pralki, lodówki, mikrofale, płyty indukcyjne i wiele więcej. Ekipa była doskonale przygotowana do pracy zarówno w kwestii technicznej jak i wiedzy. Bardzo szybko pozbyli się problemu i uruchomili mój ekspres. Dodatkowo koszt takiej usługi u nich jest bardzo przystępny. Szczerze mogę ich polecić.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości