Pralko-suszarka warto kupić?

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez Gosia13 » Pn lip 27 2009, 13:11

Witam!
Chciałabym poznać opinie osób korzystających z pralko-suszarki. Czy są zadowolone, ewentualnie dlaczego nie są. Zastanawiam sie nad kupnem a w necie są głównie opinie typu "słyszałam, że...". Niedługo sie przeprowadzam a w nowym mieszkaniu w łazience ciężko będzie mi powiesić suszarkę sufitową. Teraz w lecie to luzik, bo można wywiesić na balkonie, ale potem nie chciałabym codziennie potykać sie o stojący wieszak z ubraniami. Kupienie osobno pralki i suszarki (taka opcja jest ponoć najlepsza) nie wchodzi w grę, bo pralka będzie stała na podeście i nie mogę już na górze postawić suszarki. Dlatego bardzo proszę o opinie dotyczące pralko-suszarek
Obrazek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Gosia13
 
Posty: 181
Dołączył(a): So paź 08 2005, 00:00

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez Yataya » Cz wrz 17 2009, 22:30

Mogę wypowiedzieć się w ten sposób - pralka ma pewną pojemność, zazwyczaj robimy pranie nakładając tzw. pełen wsad, czyli max. Suszarka też ma swoją pojemność i nie jest ona równa tej pralkowej: ubrania, aby wyschły i nie pogniotły się (to ważne, bo trudno wyprasować zagniecenia powstałe w suszarce) potrzebują więcej miejsca. Zatem, aby pralko-suszarka spełniała swoje zadanie będziesz musiała albo prać mniejsze ilości albo wyjmować część prania i suszyć na dwa razy.
Moja mama ma pralko-suszarkę i właśnie z wyżej opisanego powodu jej nie używa.
Przepełniona tą mądrością kupiłam suszarkę i mimo niewygody noszenia prania z pralki z łazienki do garderoby do suszarki jestem bardzo zadowolona! Prasuję 30% tego co wcześniej i nie obijam się o tradycyjną suszarkę :-), która psuła mi humor myślą o czekającym mnie prasowaniu.
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez mama fasolki » Pn lis 02 2009, 16:32

Czyli oddzielna suszarka ma większa pojemnośc tak?? Wejdzie w nią max prania, które ładuje sie do pralki??
Avatar użytkownika
mama fasolki
 
Posty: 795
Dołączył(a): Pn maja 15 2006, 13:33

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez Yataya » Pt lis 13 2009, 17:27

Dokładnie tak.
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez weronika259 » Pn sty 10 2022, 15:00

O tak, tradycyjna suszarka stojąca raz tu, raz tam strasznie mnie irytowała. Właśnie też mam zamiar kupić urządzenie i z tego co czytam chyba się zdecyduję na osobną. Bo myślałam, żeby kupić pralko-suszarkę, ale z tego co czytam już wiem, że jednak suszarkę wybiorę, muszę dokładniej tylko poszukać modelu tutaj https://goo.gl/maps/EUHGEFuC5b8qemfa6 . A piszecie, że suszarka w garderobie? To nie musi mieć jakiegoś odpływu jak pralka? :D
weronika259
 
Posty: 1274
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez Alienora » Śr paź 25 2023, 17:51

Jeśli taka pralko-suszarka ma być przeznaczona do profesjonalnej pralni chemicznej, trzeba pamiętać, że takie urządzenia różnią się od standardowych maszyn AGD do użytku domowego. Przede wszystkim są to znacznie bardziej wydajne maszyny, dostosowane do specyficznych środków chemicznych i wysokich temperatur prania. Jeśli prowadzisz taki biznes i poszukujesz profesjonalnego wyposażenia pralniczego, w sieci znajdziesz kilka hurtowni. Przykładem może być https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadze ... a/1#oferta
Alienora
 
Posty: 900
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez merlina » Śr lis 15 2023, 09:42

Szczerze mówiąc nie wiem, pewnie warto byłoby poszukać opinii na ten temat.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Pralko-suszarka warto kupić?

Postprzez salamandiks4 » Śr lis 15 2023, 11:48

Jaką pralkę możecie mi polecić?

adwokat Głogów
salamandiks4
 
Posty: 1109
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

cron