Mocny Solidny i Stylowy Nexus 4

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Mocny Solidny i Stylowy Nexus 4

Postprzez boguhube » Pn lut 11 2013, 01:39

Niewątpliwie nie bez znaczenia jest fakt, iż Nexus 4 jest najbardziej pożądanym i rozchwytywanym smartfonem,
Do jego zalet można zaliczyć między innymi świetną specyfikację i solidne wykonanie:
Na przedzie i tyle obudowy zastosowano szklaną powłokę ochronną Gorilla Glass 2 co robi niesamowite wrażenie. Boczne krawędzie wykonano z „gumowanego tworzywa” dlatego dobrze się go trzyma w ręku - nawet kobiecej.
Całość sprawia wrażenie szczelności i zwartości. Nie ma przycisków fizycznych na ekranie dzięki czemu, po wygaszeniu ekranu wygląda jak czarna szklana tafla.
Precyzyjne wykonanie, minimalizm, i obłe smukłe kształty sprawiają, że wygląda naprawdę stylowo i elegancko. Powiem tak – lepiej niż na zdjęciach, kto nie widział go fizycznie będzie mile zaskoczony.

Ekran HD to jest to - kolory oddają niemal realna barwę, są głęboko nasycone ale nie są przesycone jak w przypadku niektórych modeli konkurencji (co podpowiem skrzypi klapka wykonana z cienkiego, marnej jakości plastiku. Właśnie owy model konkurencji zastąpiłam omawianym telefonem i powiem szczerze po miesiącu normalnego użytkowania nie ma żadnych oznak używalności typu rysy, wytarcia etc… ) Zastosowano tu również czujnik natężenia oświetlenia, który szybko reaguje i dobiera odpowiedni stopień podświetlenia ekranu.
Świetnie sprawuje się w Internecie a przeglądarka Chrome otwiera strony w mgnieniu oka. Nie ma tu też ograniczenia co do ilości otwartych kart. Fajną funkcją jest rozmowa z Google Answers, wyszukiwanie głosowe.
Przechowywać informacje, pliki możemy w chmurze dzięki czemu są zawsze dostępne niezależnie od urządzenia, miejsca i czasu oraz nie zabierają nam GB a jest o czym mówić gdyż możemy czerpać z 675.000 aplikacji i gier dostępnych w Google Play.
Nie zabraknie też nic dla fanów muzyki do darmowego pobrania jest ok 20000
Ma ładne i udane widżety, naprawdę dobrej jakości mapy, które działają sprawnie .

Google to nie tylko wyszukiwarka, dzięki personalizacji możemy: korzystać z map (3D, obraz satelity, GPS) – na tym ekranie (zarówno jeśli chodzi o rozdzielczość jak i rozmiar) to czysta przyjemność, kupować, oglądać, słuchać, grać, dzielić się informacjami i wydarzeniami np. po utworzeniu kalendarza możemy go udostępnić rodzinie, znajomym aby widzieli kiedy dysponujemy wolnym czasem, natomiast o wydarzeniach powiadomi nas sms (bezpłatny) abyśmy nic już nie przegapili – można go oczywiście na bieżąco modyfikować z pozycji komputera i telefonu.
Nie zdarzy też, już się nam, przeoczyć wysyłania droższego sms – powiadomi nas o tym komunikat.
Pisanie wiadomości jest też łatwiejsze z Typing Gest - klawiatura może przewidzieć następne słowo a nawet zdanie.
Google informuje nas też np. o korku na drodze, opóźnionym locie, wynikach meczu itp., nawet gdy o to nie prosimy korzystajac z wiedzy o naszych planowanych wydarzeniach...naprawdę fajna sprawa
Aparat robi naprawdę dobre i wyraźne zdjęcia,(również w nocy porównywalne z nokia n8) do dyspozycji mamy tu także panoramę 360 °.
A i jeszcze warto wspomnieć o szybkim dzieleniu się informacjami, zdjęciami poprzez przyłożenie 2 telefonów tyłem do siebie dzięki Android Beam.
Bateria przy średnim korzystaniu z rozmów i Internetu oraz pstrykaniu kilku fotek, nagraniu czegoś wystarcza na cały dzień. Oferuje również bezprzewodowe ładowanie, (po dokupieniu urzadzenia.)

Najważniejsze jest jednak to, że Nexus 4 wyposażony jest w najnowocześniejsze Qualcomm Snapdragon ™ S4 1.5 procesor, o 4 rdzeniach aby dać siłę i szybkość, której potrzeba do wyświetlania na raz wielu stron internetowych, bogatej grafiki 3D i innej rozrywki. Bez wysiłku przełącza się między wieloma aplikacjami. Ma 2 GB RAM, 8 GB pamięci, dobry aparat 8 Mpx i 1,3 Mpx, Ful HD Video –naprawdę dobre, super wykonanie i stylowy wygląd, jak dla mnie wyświetlacz 4,7 to coś w sam raz nie za mały do Internetu, fotek i nie za duży do ręki dobrze leży w dłoni.
Reasumując
Jest stylowy, świetnie wykonany, ma mocne podzespoły, bardzo dobrze działa na najnowszej wersji systemu Android a przy tym wszystkim nie jest drogi!
Kto chętny mogę sprzedać również przez aukcje, lub bezpośrednio w Warszawie
Cene proponujcie
Ostatnio edytowano Pn lut 11 2013, 13:08 przez boguhube, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
boguhube
 
Posty: 194
Dołączył(a): Wt kwi 18 2006, 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mocny Solidny i Stylowy Nexus 4

Postprzez boguhube » Pn lut 11 2013, 13:07

Fotka w załączniku
Załączniki
nexus4..jpg
zdjęcie sprzedawanego telefonu
nexus4..jpg (8.93 KiB) Przeglądane 3246 razy
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
boguhube
 
Posty: 194
Dołączył(a): Wt kwi 18 2006, 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mocny Solidny i Stylowy Nexus 4

Postprzez Mery6 » Cz mar 12 2020, 12:57

Jeśli chodzi o telefony i baterie do telefonów to w ostatnim czasie zaopatruje sie w sieci. znajomy polecił mi sklep https://akcesoriamarket.pl/ Znalazłem tam wiele artykułów komputerowych oraz baterię ,której szukałam.
Mery6
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lis 19 2017, 21:03
Lokalizacja: Opole


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości