Buty profilaktyczne dla dzieci jakie>

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Buty profilaktyczne dla dzieci jakie>

Postprzez marta3333 » Pt gru 13 2019, 13:44

Mój czterolatek koślawi stopę i ma zalecone buty profilaktyczne, to dla mnie nowy temat więc proszę o radę mamy, których dzieci noszą takie bytu. Jaką firmę wybrać?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Buty profilaktyczne dla dzieci jakie>

Postprzez justaM » Śr gru 18 2019, 11:21

Kochana, porządne buty profilaktyczne znajdziesz w sklepie Krasnal. Sama tam ostatnio kupowalam dla córki. Buty takie praktycznie niczym się wyglądem nie różnią od standardowych bucików. Tak więc córka na pewno nie będzie się wstydzila w nich chodzić.

Obuwie profilaktyczne jest produkowane częściowo ręcznie z półfabrykatów, które mają za zadanie chronić przed występowaniem wad i sprzyjać prawidłowemu ułożeniu stopy. W tym wypadku to obuwie wysokie – sięgające do kostki, usztywnione na jej wysokości i podtrzymujące staw skokowy.

Pamietaj o tym aby dobrze dobrać dla dziecka rozmiar. Chodzenie w butach zbyt dużych albo zbyt małych jest niewskazane.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Buty profilaktyczne dla dzieci jakie>

Postprzez Borycina5 » Śr lut 05 2020, 11:23

Czytałam niedawno artykuł o kompletowaniu wyprawki dla dziecka nawet nie wiedziałam, że buciki to dopiero później się wybiera :D
Borycina5
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Buty profilaktyczne dla dzieci jakie>

Postprzez smelka » N mar 22 2020, 02:11

Moje dzieci nie musiały profilaktycznych nosić, ale kupowałam zawsze profilowane, polecane przez ortopedów. Na https://butymodne.pl/kapcie-dzieciece-d ... 25955.html mają takie wygodne, z wyciętymi paluszkami są wyjątkowo przewiewne i dzieci lubią nosić. A staw dobrze trzymają, nic się nie przesuwa jak dziecko biega. Na pierwsze buty też będą w sam raz.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości