Armatura łazienkowa

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Armatura łazienkowa

Postprzez sake » So gru 14 2019, 12:15

Macie moze jakies rady odnosnie wyboru takiego asortymentu? Przygotowywujemy sie do remontu w najblizszym czasie.
sake
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 22:53

Re: Armatura łazienkowa

Postprzez dobramama » Pn gru 16 2019, 23:31

Najważniejsze w tym wszystkim jest brak pośpiechu bo jedynie on może nam pokrzyżować plany. Przeglądając oferty większych producentów można zobaczyć wiele innowacji w dziedzinie wyposażenia łazienek, warto przyjeć się im bliżej. To co jest teraz nowością za jakiś czas stanie się standardem więc decydując się na dane rozwiązanie jesteśmy krok do przodu. Prawde mówiąc to remont łazienki nie należy do najczęstszych więc dobranie odpowiedniej stylistyki będzie kluczowe. Ma po prostu cieszyć nasze oko za każdym razem jak wejdziemy do niej. Odnośnie wyposażenia sanitarnego to jak już szukałabym pod hasłem łazienki kraków w sieci bo właśnie w sklepach online znajdziemy największy wybór.
dobramama
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn gru 18 2017, 20:25

Re: Armatura łazienkowa

Postprzez Alienora » Pt paź 23 2020, 14:57

W tym temacie postanowiłam dorzucić informacje na temat takich produktów jak baterie umywalkowe. Sama skorzystałam z propozycji z tego sklepu: https://sklep.invena.pl/products/catego ... lkowe-135/ Mają spory wybór wariantów, więc jeśli zależy Wam na czymś konkretnym to warto zajrzeć. Uważam, że zawsze warto stawiać na już sprawdzone firmy, a dla mnie Invena zdecydowanie do takich należy.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Armatura łazienkowa

Postprzez smelka » Cz lut 01 2024, 10:06

Macie już wybrane do łazienki baterie? Ja gdy urządzałam mieszkanie to potraktowałam baterie jako mały ważny element i kupiłam najtańsze w zwykłym markecie. Po roku nadają się tylko do wymiany... Teraz chciałabym postawić na jakość i nowoczesny design. Podobają mi się modele baterii w skandynawskim stylu jakie znalazłam w ofercie https://sklep.sotbe.com/ . Z tego co widzę to solidny producent a ich baterie na żywo prezentują się jeszcze lepiej jak na zdjęciach.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości