W jakim sklepie zamówić trampki dla córki

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

W jakim sklepie zamówić trampki dla córki

Postprzez lelli » Wt mar 31 2020, 12:48

Jak w temacie.Szukam obecnie dobrego sklepu, w którym mogę kupić dla córki trampki. Doradzicie gdzie szukać dobrej jakości bucików?
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: W jakim sklepie zamówić trampki dla córki

Postprzez justaM » Śr kwi 01 2020, 06:58

Zerknij sobie na trampki dziecięce w tym sklepie. Ostatnio zamawiałam tam buty dla córki.

Świetne jakościowo buty, bardzo fachowa i miła obsługa. Trzeba się streszczac w czasie jak przychodzi sezon bo buciki tu rozchodzą się jak świeże buleczki. Zawsze byłam zadowolona z zakupu w tym sklepie ( zamawiam internetowo bo niestety ale w moim mieście sklepów z obuwiem dla dzieci jest niby sporo ale tak naprawdę niczego w nich konkretnego nigdy nie znalazłam). Nigdy nie musieliśmy reklamowac bo buty są solidne dobrych polskich producentów i wytrzymują bez problemu i miasto i działkę.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: W jakim sklepie zamówić trampki dla córki

Postprzez weronika259 » Śr kwi 15 2020, 20:26

Dużo sportowych butów dla dzieci znajdziecie sobie na stronie https://butymodne.pl/buty-sportowe-dzie ... 25959.html Nie wiem dokładnie, jakiego rozmiaru szukasz, ale tam na pewno masz bardzo ciekawą ofertę, no i przede wszystkim bardzo dobre ceny, które się Wam spodobają.
weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: W jakim sklepie zamówić trampki dla córki

Postprzez mamuśka17 » Wt maja 12 2020, 15:01

Na https://www.butomaniak.pl/ jest spory wybór obuwia sportowego i z tego co widziałam trampki również są. Najlepiej to pokazać córce kilka sklepów z butami i niech sobie coś wybierze. Z nastolatkami to jeśli chodzi o zakupy nie jest łatwo. Więc lepiej dać im wybór.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: W jakim sklepie zamówić trampki dla córki

Postprzez Polanka » Śr lut 17 2021, 12:11

MImo że już dawno nie jestem nastolatką ani tym bardziej dzieckiem, uwielbiam trampki. Są wygodne i pasują do wielu stylizacji, najczęściej jednak nosze je w połączeniu z takimi jeansami damskimi, które kupuję na wyprzedaży
Polanka
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron