Zakup nieruchomośći w Gdansku

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez justaM » Pn mar 29 2021, 10:34

Szukamy dla siebie nieruchomości w Gdańsku

Lepsze będzie mieszkanie bliżej centrum czy jednak dom na przedmieściach?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez lelli » Pn mar 29 2021, 11:52

Tu zdania są podzielone. Jeśli ktoś mieszka w domu, nie wyobraża sobie uwięzienia w bloku i na odwrót. Jak ktoś mieszka w bloku, nie wyobraża sobie mieszkać w domu. Ja w życiu bym się nie zamieniła na mieszkanie w bloku. Mam dom z ogródkiem, własne krzaczki owocowe, kwiaty, które cudnie pachną i nie potrzebują specjalnych warunków czy pielenia, piaskownica dla córki nie zjeżdżalnia, dla mnie huśtawka ogrodowa, lezaki. W centrum miasta, ale boczna uliczka. Cisza, spokój, a na zakupy 10 minut dosłownie wolnym spacerkiem. Blisko szkoła, plac zabaw 5 minut ode mnie. Basen tak samo. Mogę grillować do woli, opalać się i nikomu nic do tego, z czterech stron sąsiedzi, ale każdy ogrodzenie ma takie, żeby było trochę prywatności. Jednocześnie córka ma dużo koleżanek do zabawy.

W Gdańsku polecam zerknąć sobie na mieszkania we Wrzeszczu - pod kątem mieszkania bardzo dobra dzielnica.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez weronika259 » Śr kwi 21 2021, 00:02

A jeśli będziecie również w tym samym mieście sprzedawali nieruchomość, to możecie skorzystać z usług firmy, która oferuje skup nieruchomości. Gdańsk jest miastem, w którym jest duże zainteresowanie nieruchomościami. U mnie akurat był to skup domów . Całość polecam, bo sprzedawałem dom w całkiem innym mieście, daleko od temu, więc szybkość sprzedaży była dla mnie najbardziej kluczowa.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez salamandiks4 » Cz kwi 22 2021, 15:27

Jeśli marzycie o nowym mieszkaniu w Gdyni to polecam https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdansk to oni mają ciekawą ofertę mieszkań. Są one oddalone od centrum więc jest to propozycja dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy. Mają one jednak innowacyjne rozwiązania.
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez sabanek5 » Śr cze 02 2021, 10:33

W trakcie zakupu mojego mieszkania skorzystałem z usług biuro nieruchomości premium i przyznam, że jestem bardzo zadowolony, ponieważ pomogli mi znalezc idealne mieszkanie dla mnie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez chaberka » Pn cze 28 2021, 12:27

Myślę że zakup mieszkania na osiedlu które Atal buduje w Trójmieście to jest bardzo dobry pomysł zwłaszcza że w sumie budują oni kilka osiedli w różnych lokalizacjach i każdy może dopasować coś do siebie. Mają w ofercie także mieszkania z wykończeniem pod klucz
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Zakup nieruchomośći w Gdansku

Postprzez marysienka » Śr paź 27 2021, 11:24

Moim zdaniem warto inwestować w nieruchomości. Ale z doświadczenia powiem, że warto poszukać firmy do zarządzania nieruchomościami jeśli chcesz na większą skalę to robić. Pozwoli ci to wielu problemów uniknąć. Ja z polecenia trafiłam na firmę http://www.kupiec-zarzadca.pl/ i przyznam że są bardzo dobrzy
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron