Prezent dla chrześnicy

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Prezent dla chrześnicy

Postprzez marta3333 » Pn cze 14 2021, 12:19

Szukam pomyslu na prezent dla chrzesnicy na urodziny.

Doradzicie co można podarować? Nie mam pomyslu bo dziewczynka ma praktycznie wszystko ( jest w wieku 9 lat).
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez justaM » Pn cze 14 2021, 13:00

Możliwości jest mnóstwo. Puzzle, lego dots, mikroskop, jakiś fajny plecak lub torebka, kolczyki, gra np monopoly, 5 sekund, voucher do empiku czy innego dowolnego sklepu. Wszystko zależy od dziecka, czym się interesuje, czy lubi muzykę czy sport czy jeszcze coś innego. Może warto zapytać jej rodziców o czym marzy.

Jesli masz trochę większe fundusze, zerknij sobie również na stronę:
https://ergold.pl/105-zlota-bizuteria

W sklepie znajdziesz spory wybór biżuterii dla dziewczynek. Możesz jej podarować na przyklad złote kolczyki.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez sabanek5 » Pn lip 26 2021, 18:14

Sklep https://www.obagstore.pl/torebki.html daje Wam możliwość całkowitej konfiguracji zakupionej torebki lub plecaka. Według mnie ich produkty doskonale nadają sie na prezent, więc jeżeli zastanawiacie sie nad prezentem dla bliskiej osoby, to jest to oferta idealna dla Was.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez mamuśka17 » Pt sie 13 2021, 09:45

A w jakim wieku jest dziewczynka? Bo wydaje mi się, że w przypadku dzieci to zabawki są najlepszym prezentem zawsze. A wybór zabawek dla dzieci jest ogromny. Można podpytać rodziców, na pewno wiedzą jakimi zabawkami córka bawi się chętnie i podarować jej coś, z czego na pewno się bardzo ucieszy.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez salamandiks4 » Wt lut 07 2023, 12:47

Warto korzystać z usług specjalistów, aby uzyskać jak najlepsze możliwe rezultaty. Jeśli macie w planach nowej torebki lub prezentu dla swojej żony, to zachęcam Wam sprawdzić ofertę sklepu online, gdzie znajdziecie m.in. torebki damskie nowości w konkurencyjnej cenie. Czy są tutaj osoby, które również korzystały z oferty tego sklepu?
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez Elifka » Wt sie 01 2023, 12:54

Fajnym pomysłem dla dziecka na prezent może być drewniany piórnik z nadrukiem. Taki piórnik jest nie tylko praktyczny, ale również estetyczny i może stać się ciekawą ozdobą w pokoju dziecka. Można wybrać piórnik z nadrukiem związany z zainteresowaniami dziecka, na przykład z motywami zwierząt, postaciami z bajek, kwiatami czy jego ulubionym kolorem. Dzięki temu piórnik będzie bardziej spersonalizowany i odpowiadał gustowi malucha.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez weronika259 » Wt sie 08 2023, 15:41

Ja dla mojej chrześnicy zamówić tutaj https://gardenspace.pl/krzesla-i-fotele-ogrodowe chcę meble do ogrodu. Bo właśnie będzie go urządzała i wiem że się jej przydadzą. A widziałam tam fajne komplety ogrodowe u nich.
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez kasia777 » Cz paź 12 2023, 11:04

Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca które w ofercie posiada oryginalne markowe zegarki w korzystnych cenach to koniecznie zajrzyjcie do https://happytime.com.pl/smartwatche Ich oferta jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Asortyment oferowany przez ten sklep jest bardzo rozbudowany i możecie tam znaleźć m.in takie marki jak Casio, Emporio Armani, Hugo Boss, Diesel, Tommy Hilfiger i wiele innych. Z pewnością będziecie zadowoleni z zakupów u nich.
kasia777
 
Posty: 1360
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Prezent dla chrześnicy

Postprzez sabanek5 » Śr gru 06 2023, 12:03

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi torbami i torebkami dla kobiet, w tym np. duże torby na zakupy . Jest to sklep, w którym niejednokrotnie robiłem zakupy i nigdy nie było problemów z dostawą.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości