Kawa, jaką kupujecie i gdzie?

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kawa, jaką kupujecie i gdzie?

Postprzez mamuśka17 » Śr sie 11 2021, 09:14

Moja mama i tata są kawoszami. Uwielbiają kawę. I mają jej całkiem niezłą kolekcję. Jednak zawsze jak jest jakaś uroczystość to chcą kolejną. Taki fetysz. I zastanawiam się gdzie i jaką kupić. Na https://www.konesso.pl/product-pol-2304 ... nkowa.html jest np. dostępna karta podarunkowa o wybranej wartości i można z niej skorzystać według własnego uznania. I wydaje mi się, że to będzie najlepszy pomysł na prezent dla nich. Czy możecie coś w tym temacie podpowiedzieć?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Kawa, jaką kupujecie i gdzie?

Postprzez sabanek5 » Pn lip 04 2022, 12:41

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Zwracam spora uwagę na jakość produktów spożywczych, które kupuje, dlatego moją ulubioną kawę lub herbatę kupuje w sprawdzonym sklepie internetowym, gdzie znajdziecie m.in. zestaw kaw na prezent .
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Kawa, jaką kupujecie i gdzie?

Postprzez salamandiks4 » Wt lip 05 2022, 10:54

Według mnie nie ma naprawdę nic lepszego niż dobrej jakości kawa o poranku.

gąsienice gumowe
salamandiks4
 
Posty: 1109
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Kawa, jaką kupujecie i gdzie?

Postprzez kasia777 » Wt lip 19 2022, 07:45

Ja zawsze najwyższej jakości kawę kupuję w moim ulubionym sklepie internetowym https://ritex.pl/. Jest to renomowana firma rodzinna zajmująca się importem i dystrybucją produktów spożywczych o najwyższych standardach. Ich długoletnie doświadczenie na rynku świadczy o zaangażowaniu w dążenie do zadowolenia swojego odbiorcy. Kupując u nich kawę lub herbatę z całą pewnością ponownie wrócisz do nich na zakupy.
kasia777
 
Posty: 1385
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Kawa, jaką kupujecie i gdzie?

Postprzez salamandiks4 » Pt sty 26 2024, 15:34

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z wysokiej jakości kawą oraz herbatą, w tym np. matero. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1109
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości