Łóżko dla dziecka piętrowe

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Łóżko dla dziecka piętrowe

Postprzez marta3333 » Śr wrz 08 2021, 10:04

Witam, czy ktoś z Was w pokoju u dziecka ma łóżko piętrowe ze ślizgawka? Sprawdza się? Macie jakiws opinie?
Będziemy chcieli wymienić łóżko oraz meble 5 letniej córce. Corka zauważyła gdzieś łóżko ze ślizgawka które się jej bardzo spodobało i nie wiem czy to rzeczywiście dobry pomysł. Od urodzenia ma zestaw mebli z łóżkiem które rośnie wraz z dzieckiem, ale powoli myślimy nad zmiana by zrobić jej pokój dla dużej dziewczynki...
Dziękuje wszystkim za rady i opinie
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 483
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Łóżko dla dziecka piętrowe

Postprzez lelli » Śr wrz 08 2021, 12:12

Znajomi mieli. Zależy od dziecka. Jeśli wiesz że małej się to spodoba i wykorzysta i fajne rozwiązanie. Tylko że zajmuje dużo więcej miejsca a pod spodem nie da się wejść na stojąco. Bardziej jako schowek.

Sama jednak postawiłabym na jakies tradycyjne łóżko piętrowe:
https://interbeds.com/pl/lozka-podwojne ... 115-detail

Jak w sklepie interbeds
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Łóżko dla dziecka piętrowe

Postprzez sabanek5 » Pt wrz 17 2021, 13:59

Może sprawdźcie na łóżeczka drewniane na oferty właśnie w tym sklepie. U nich na pewno wybierzecie idealne łóżeczko dla swojego dziecka. Ja tam właśnie znalazłam to idealnie pasujące ładne i bezpieczne łóżeczko dla synka.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Łóżko dla dziecka piętrowe

Postprzez marysienka » Śr lis 24 2021, 12:39

Jakość materaca jest bardzo ważna i powinno się dbać. Na szczescie coraz wiecej osób ma tego swiadomość :) i to mie cieszy . My kupiliśmy właśnie drugie materace dla dzieci, te w wielkości 160/80 i zainwestowaliśmy w bardzo dobre materace od firmy Fiki Miki
marysienka
 
Posty: 565
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Łóżko dla dziecka piętrowe

Postprzez Alienora » Śr sty 10 2024, 22:17

Też od dłuższego czasu szukam czegoś z kategorii łóżka dziecięce jednak mam spory problem z wybraniem tego jedynego.. Ostatnio trafiłam na stronę https://mybed.pl/pl/c/Lozka-mlodziezowe-i-dzieciece/20 i wybrałam kilka propozycji jednak chciałabym najpierw poznać opinię na temat sklepu. Czy mieliście może okazję coś u nich zamawiać? Chętnie poznam sprawdzone opinie.
Alienora
 
Posty: 900
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości