Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

Postprzez smelka » Pt mar 11 2022, 00:59

Hejka mamusie! Muszę kupić wózek dla mojej pociechy i znalazłam model Riko Nesa, co o nim myślicie? Mnie się bardzo podoba ale nie znam marki i jestem ciekawa czy warto zainwestować? Chciałabym nie żałować, zależy mi na jakości i wygodzie.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

Postprzez Sabrina » Pt mar 11 2022, 16:11

Wygląda ciekawie. Duże koła, czyli będzie się dobrze prowadzić, całkowicie składany - to zawsze jest na plus. Bierzesz 2in1, czy 3in1? W zależności od wersji, ten wózek rozwiązuje problem zarówno gondoli jak i spacerówki.
____________________________________
obsługa prawna Poznań
Sabrina
 
Posty: 125
Dołączył(a): Cz cze 07 2018, 14:31

Re: Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

Postprzez Zuzka25 » So mar 12 2022, 19:14

Riko ma bardzo dobre wózki, myślę, że śmiało możesz inwestować. Tak jak pisze poprzedniczka model na pewno będzie się dobrze prowadzić, amortyzacja jest w tych wózkach ogromnym plusem. Nie są też ciężkie, myślę że pod względem jakości i wygody w swojej cenie biją konkurencję na głowę.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

Postprzez smelka » Pn mar 14 2022, 22:16

Myślę o 2 w 1, czytałam właśnie raczej pozytywne opinie ale jakoś mam największe zaufanie do dziewczyn z tego forum :D Dlatego zapytałam. Cena jest całkiem ok, mieszkam pod miastem - nasze drogi nie są idealne dlatego na koła i amortyzację też muszę patrzeć.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

Postprzez Zuzka25 » Wt mar 15 2022, 22:56

4No to ja Ci śmiało polecam :) Masz sporo kolorków do wyboru, na plus jest jeszcze wyposażenie w tych wózkach - nic nie musisz dokupować bo jest torba, pokrowiec na nóżki, folie przeciwdeszczowe. Wózek się łatwo składa, sama sobie na pewno dasz radę.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Riko Nesa - sprawdza się? Kupujemy wózek

Postprzez smelka » Wt mar 22 2022, 11:59

Dziękuję bardzo za porady, wózek już zamówiony :) Wybrałam uniwersalny kolorek, najbardziej mi się w sumie taki spodobał. Nie mogę się już doczekać pierwszego spaceru z moim maleństwem.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości